Oskarem zabalený Nuselský most: fotografie s podrobnostmi (oživeno)

O tom, že Oskar „pokryl“ pražský Nuselský most, už asi víte ze včerejší bleskovky a rozsáhlé diskuse ve Fóru. Pokud si nedokážete představit, jak to vypadá, podívejte se na následující fotografie:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jedna pokrytá strana mostu má rozměry 450 × 3 metry a celková plocha fólie, která byla při balení použita, dosahuje 7,5 tisíce metrů čtverečních. Pětatřiceti lidem trvalo pokrytí mostu dvanáct hodin, práci nejvíc komplikovalo počasí – déšť a vítr.

Oživeno: V diskusích se objevily otázky na to, co se stane s igelitem, až reklamní kampaň skončí. Mluvil jsem teď na toto téma s tiskovým mluvčím Oskara Petrem Šindlerem. Potvrdil mi, že materiál bude ekologicky zlikvidován, že je to přímo součást smlouvy s firmou, která kampaň zajišťuje.

Operátorovi ale už prý volalo několik lidí s podobnou otázkou – že by si klidně kousek plachty vzali na zahrádku, pod rajčata nebo jahody. Pokud máte nějaký nápad, co by se s igelitem po skončení kampaně dalo udělat, napište do diskuse. Objeví-li se zajímavé využití, Oskar nevylučuje, že svůj záměr ještě změní.

Diskuze (139) Další článek: Český Sony Ericsson má nového ředitele

Témata článku: Fotografie, Foto, Most, Oskar, Zajímavé využití

Určitě si přečtěte