Oskarova Hodinová jízda: kompletní informace

Zde jsou kompletní, oficiální informace k Oskarově vánoční akci Hodinová jízda:

Hodinovou jízdu si můžete koupit do 31.12.2004 k vašemu novému tarifu 50 Naplno, 150 Naplno nebo 300 Naplno. Pro aktivaci tarifu s Hodinovou jízdou nemusíte skládat žádnou Volací jistinu, je automaticky nastavena na 1 000 Kč. Nemusíte platit ani měsíční paušál tarifu vybraného k Hodinové jízdě, protože vám Oskar po celou dobu uvedenou v tabulce poskytuje slevu z celkové ceny za využité služby právě ve výši vašeho měsíčního paušálu.

tarif cena aktivace
(s DPH) 
hodinová jízda předplacený
paušál
50 Naplno 1 489 Kč 3 měsíce 5 měsíce
150 Naplno 2 142 Kč 5 měsíců 3 měsíce
300 Naplno 2 380 Kč 7 měsíců 2 měsíce

Hodinovou jízdu (konkrétní hodinu) si vyberete při koupi z naší nabídky. Pokud s ní nebudete spokojeni, můžete si ji změnit v Oskarově Internetové, hlasové nebo SMS samoobsluze. Tady je praktický příklad ze SMS samoobsluhy: Hodinu změníte pokud na číslo 7700 zašlete sms JIZDA_ZMENA 1234_hh, kde 1234 nahradíte vaším heslem do Oskarovy samoobsluhy a hh je nový začátek vaší Hodinové jízdy. První změna se neplatí - je součástí nabídky Hodinová jízda. Druhá a následující změny stojí vždy 250 Kč (bez DPH 19%). Kapacita hodin, které jsou v rámci služby nabízeny, je ale limitovaná. Oskar si vyhrazuje právo omezit výběr některých hodin, pokud bude jejich kapacita vyčerpána.

Svou Hodinovou jízdu s vybraným tarifem Naplno můžete začít využívat nejpozději ode dne následujícího po aktivaci tarifu.

Hovory do sítě Oskar započaté v rámci vybrané hodiny vám nejsou účtovány ani započítávány do volných minut, a to i v případě, že využíváte službu Moji Nej.... Pokud ale využíváte některou ze služeb Moje Rodina nebo Moje Jednička, musíme vás upozornit, že jsou tyto hovory účtovány přednostně a budou tudíž účtovány i v rámci Hodinové jízdy (vybrané hodiny). Takže si na to dejte pozor. Sledujte taky bedlivě začátek svého hovoru, který je pro Hodinovou jízdu rozhodující, pokud totiž váš hovor začne před první minutou vámi zvolené hodiny, zaplatíte celý hovor. Maximální délka jednoho hovoru je 60 minut.

Hovory do jiných sítí než do Oskara vám budou jako doposud započítávány do volných minut nebo účtovány podle platného ceníku, a to i když jste je započali v rámci Hodinové jízdy.

K nabídce Hodinové jízdy si můžete také koupit zvýhodněný nový telefon. Ani v tom případě nemusíte skládat Volací jistinu (automaticky se nastaví na 1 000 Kč). Platí pro vás ale obvyklé podmínky koupě zvýhodněného telefonu (podmínka používat zvolený tarif alespoň 6 měsíců při jejímž nesplnění vám bude naúčtována částka dle vybraného tarifu atd.).

Nabídku Hodinová jízda není možné kombinovat s akcí Dárkový koš a s těmito balíčky: Moje dlouhé hovory, Moje volné minuty, Moje víkendové hovory. Ostatní balíčky si s Hodinovou jízdou můžete aktivovat za standardních podmínek.

Hodinová jízda se naopak dá směle kombinovat se službami Moje Rodina, Moje Jednička nebo Moji Nej..., dávejte si ale pozor na účtování hovorů zvýhodněných službami Moje Rodina a Moje Jednička i v rámci Hodinové jízdy.

Hodinovou jízdu nelze využít pro služby Data nebo Fax.

Jestli koupíte Hodinovou jízdu jako vánoční dárek, můžete během 6 měsíců od nákupu zdarma převést zodpovědnost u tarifu s Hodinovou jízdou (tedy změnit jméno a adresu uživatele). Je to prosté - buď se i s obdarovaným a s doklady totožnosti vás obou dostavíte do kteréhokoli Oskarova obchodu nebo vyplníte formulář, který získáte při koupi Hodinové jízdy, a s ověřenými podpisy ho pošlete na Český Mobil a.s., Převod telefonního čísla, Vinohradská 167, 100 00 Praha 10.

Pokud budete kupovat Hodinovou jízdu jako dárek a jste už Oskarův zákazník, upozorněte prodejce, aby tarifu vybranému k Hodinové jízdě založil samostatný Zákaznický účet. Převod zodpovědnosti jinak nebude možné uskutečnit.

Nabídku Hodinová jízda můžete využít i jako firemní zákazník s IČ, pokud si nevyberete písemnou smlouvu.

Pokud jste si už aktivoval tarif, který jste si k Hodinové jízdě vybral, nemáte nárok na vrácení ani části kupní ceny. Pokud nedodržíte podmínky nabídky Hodinové jízdy, propadne její (vámi už uhrazená) cena a přijdete také o svou Hodinovou jízdu denně a možnost čerpat volné měsíční paušály. Jedná se hlavně o tyhle případy:

  • Když svůj tarif vybraný k Hodinové jízdě nezaktivujete do 60 dnů od její koupě.
  • Pokud rozdělíte nebo spojíte svůj zákaznický účet nebo změníte účtovací období v době, kdy nemusíte v rámci nabídky Hodinová jízda platit měsíční paušály.
  • Když svůj tarif vybraný k Hodinové jízdě zrušíte v době, kdy nemusíte v rámci této nabídky platit měsíční paušály.
  • Když svůj tarif vybraný k Hodinové jízdě převedete pod písemnou smlouvu.
  • Když svůj tarif změníte na jiný než některý z tarifů 50, 150, 300 Naplno nebo když v rámci tarifů Naplno přejdete na nižší tarif v době, kdy už platíte měsíční paušály, ale pořád čerpáte výhodu Hodinové jízdy.
Při přechodu na vyšší tarif Naplno v době, kdy už platíte měsíční paušály, ale stále čerpáte výhodu Hodinové jízdy (např. z 150 Naplno na 300 Naplno), si ponecháte svou Hodinovou jízdu jenom po dobu, kterou jste měli na původním tarifu.

Stávající zákazníci mohou využít nabídky Hodinové jízdy za následujících podmínek:

Hodinovou jízdu může získat každý stávající zákazník, který má jeden z tarifů: 50 Naplno, 150 Naplno, anebo 300 Naplno a zaplatí aktivační poplatek 500 Kč (bez DPH 19%). Stávající zákazníci nadále platí měsíční paušály.

Stávající zákazníci si mohou Hodinovou jízdu koupit jenom prostřednictvím OskarLinky na čísle *077.

Zdroj: www.jakvypadavasjezisek.cz

Diskuze (12) Další článek: Oskarovy vánoční akce: už jsou oficiální

Témata článku: Oskar, Jízda, Komplet, Info, Celý hovor, Nový začátek, Informace


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136