Oskarova Nadupaná sada: kompletní informace

Do letošního vánočního souboje o přilákání zákazníka vyrazil Oskar s opravdu těžkým kalibrem. Vánoční akční nabídka, která nese název Nadupaná sada, je totiž opravdovým lákadlem. Je určena pro nejnižší tarifní program Rozjezd Naplno, pro který nabízí opravdu lákavé pochoutky. Tou první je fakt, že za tarif se půl roku nebude platit paušál, který je jinak 59,50 Kč měsíčně. K tomu dostanete každý měsíc 10 volných minut do všech sítí. Využívání volných minut se řídí standardními podmínkami, které platí pro tarify Naplno. Po půl roce vám zůstane klasický tarif Rozjezd Naplno.

Během půlroční zvýhodněné doby budete moci tarif převést na jiného uživatele, musíte ale myslet dopředu a svěřit se prodejci s tímto záměrem už při zřizování tarifu. To platí zejména pro uživatele, kteří již u Oskara účet mají. Ti by měli požádat o založení nového zákaznického účtu. Každý si může na sebe (na jedno rodné číslo) aktivovat hned dvě sady, na IČO si můžete pořídit dokonce čtyři.

K této sadě si můžete navíc aktivovat služby Moje Rodina, Moje Jednička a Moje Nej..., ale dejte pozor na to, že hovory v rámci těchto služeb jsou účtovány přednostně před volnými minutami. To ale uživatelé Oskara jistě znají. Volné minuty také neplatí pro datové služby nebo fax. S drobným omezením počítejte pokud jde o některé jiné akční nabídky Oskara. Nadupanou sadu nelze kombinovat s Dárkovým košem a s balíčky Moje dlouhé hovory, Moje volné minuty a Moje víkendové hovory. Ostatní balíčky lze používat za standardních podmínek.

Nové sady jsou k dispozici v kombinaci s třemi telefony za tyto ceny:

Siemens A57: 1 977 Kč 
Nokia 2300: 2 477 Kč 
Siemens C65: 3 877 Kč

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Při koupi sady s telefonem není třeba skládat žádnou volací jistinu, ta je automaticky nastavena na 1 000,- Kč. Podmínkou je ale používání tarifu minimálně 6 měsíců. Na koupi vánoční nadupané sady máte čas do 31. prosince 2004.

Diskuze (12) Další článek: Oskar: ceny telefonů na listopad

Témata článku: Nokia 2300, Siemens A57, Siemens C65, Těžký kalibr, Informace, Sad, Sada, Komplet, Oskar

Určitě si přečtěte