Oskarova služba Po svém konečně oficiálně (oživeno)

Jak jsme předpokládali, Oskar dnes spustil službu Po svém, která zvýhodňuje zákazníky, kteří se vzdají měsíčních výpisů vyúčtování v papírové podobě a pomoci infolinky.

Nová služba je určena výhradně pro fyzické osoby, nepodnikatele. Firemní zákazníci s IČ nebo DIČ si službu Po svém aktivovat nemohou. Stejně tak jsou o možnost aktivace této služby ochuzeni majitelé tarifů Na jistotu, Na zisk a Oskarta. Služba se vztahuje na všechna telefonní čísla vedená v rámci jednoho vyúčtování.

Aktivace je možná u nových i stávajících zákazníků a proběhne ihned po zažádání. Stávající zákazníci si službu mohou aktivovat v Oskarově internetové nebo hlasové samoobsluze nebo na infolince 800 770 077. Po aktivaci služby nebudou zasílány na adresu zákazníka tištěná vyúčtování služeb a složenky, podrobné vyúčtování bude k dispozici pouze v elektronické podobě a přístupné zdarma, z Oskarovy samoobsluhy, a to nejpozději do tří dnů od konce zúčtovacího období. O zpřístupnění nového vyúčtování bude zákazník informován prostřednictvím SMS zprávy.

Další změnou po aktivaci Po svém bude zpoplatnění hovoru z živým operátorem na infolince, a to částkou 35,70 Kč/min. Nadále však zůstává zdarma přístupná SMS, hlasová a internetová samoobsluha.

Oskar si tedy ušetří práci, co z toho bude mít zákazník? Majitelé tarifů Volám Málo, Volám Často, Volám Stále, Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj, 50 Naplno, 150 Naplno a 300 Naplno se mohou těšit na slevu 20% na volání v rámci ČR po provolání volných minut, včetně vytáčeného wapu a faxu. Sleva se nevztahuje na volání na speciální čísla, pro která nelze využít volné minuty a dále na volání v rámci služeb Moje rodina a Moje jednička. Ceny placených služeb budou na Podrobném vyúčtování služeb uvedeny bez 20% bonusu na volání, v celkové vyúčtované částce však bude bonus zohledněn. Zvýhodněné volání po vyčerpání volných minut se nevztahuje na tarify Dohoda s Oskarem, Slyším vás, Mezi námi, Odepiš, Junior a Rozjezd Naplno.

Službu je možné zdarma zrušit. Deaktivace ale proběhne až na konci zúčtovacího období, za které vám dojde vyúčtování služeb poštou.


Oživeno:

Zároveň s novou službou spustil Oskar nový web www.posvem.cz. Najdete zde kompletní informace o službě a ceník tarifů s 20% slevou. Mimo to na vás čeká také ukázka nové televizní reklamy, tapety ke stažení, anketa a chystá se i soutěž o nejhezčí pupík.

Diskuze (115) Další článek: Eurotel zaplatí pokutu ve výši 48 miliónů korun (oživeno)

Témata článku: Služba, Dohoda s Oskarem, Oskar, Podrobné vyúčtování

Určitě si přečtěte