Oskarova služba Po svém konečně oficiálně (oživeno)

Oskarova služba Po svém konečně oficiálně (oživeno)

Jak jsme předpokládali, Oskar dnes spustil službu Po svém, která zvýhodňuje zákazníky, kteří se vzdají měsíčních výpisů vyúčtování v papírové podobě a pomoci infolinky.

Nová služba je určena výhradně pro fyzické osoby, nepodnikatele. Firemní zákazníci s IČ nebo DIČ si službu Po svém aktivovat nemohou. Stejně tak jsou o možnost aktivace této služby ochuzeni majitelé tarifů Na jistotu, Na zisk a Oskarta. Služba se vztahuje na všechna telefonní čísla vedená v rámci jednoho vyúčtování.

Aktivace je možná u nových i stávajících zákazníků a proběhne ihned po zažádání. Stávající zákazníci si službu mohou aktivovat v Oskarově internetové nebo hlasové samoobsluze nebo na infolince 800 770 077. Po aktivaci služby nebudou zasílány na adresu zákazníka tištěná vyúčtování služeb a složenky, podrobné vyúčtování bude k dispozici pouze v elektronické podobě a přístupné zdarma, z Oskarovy samoobsluhy, a to nejpozději do tří dnů od konce zúčtovacího období. O zpřístupnění nového vyúčtování bude zákazník informován prostřednictvím SMS zprávy.

Další změnou po aktivaci Po svém bude zpoplatnění hovoru z živým operátorem na infolince, a to částkou 35,70 Kč/min. Nadále však zůstává zdarma přístupná SMS, hlasová a internetová samoobsluha.

Oskar si tedy ušetří práci, co z toho bude mít zákazník? Majitelé tarifů Volám Málo, Volám Často, Volám Stále, Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj, 50 Naplno, 150 Naplno a 300 Naplno se mohou těšit na slevu 20% na volání v rámci ČR po provolání volných minut, včetně vytáčeného wapu a faxu. Sleva se nevztahuje na volání na speciální čísla, pro která nelze využít volné minuty a dále na volání v rámci služeb Moje rodina a Moje jednička. Ceny placených služeb budou na Podrobném vyúčtování služeb uvedeny bez 20% bonusu na volání, v celkové vyúčtované částce však bude bonus zohledněn. Zvýhodněné volání po vyčerpání volných minut se nevztahuje na tarify Dohoda s Oskarem, Slyším vás, Mezi námi, Odepiš, Junior a Rozjezd Naplno.

Službu je možné zdarma zrušit. Deaktivace ale proběhne až na konci zúčtovacího období, za které vám dojde vyúčtování služeb poštou.


Oživeno:

Zároveň s novou službou spustil Oskar nový web www.posvem.cz. Najdete zde kompletní informace o službě a ceník tarifů s 20% slevou. Mimo to na vás čeká také ukázka nové televizní reklamy, tapety ke stažení, anketa a chystá se i soutěž o nejhezčí pupík.

Témata článku: Služba

115 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Honza Ž 16. 2. 2005 20:36:06
    Chápu, že některým lidem to vyhovuje. Já si rád připlatím, ale v tomto...
  • Rada.K, Rada.K 12. 2. 2005 13:41:38
    Matka má Oskara, ale snad vždy se vejde do volných minut. Fax ani wap...
  • Mr. Radil 11. 2. 2005 7:27:50
    Hmm, tak prý to tak opravdu nejde, jak jsem psal. To je tedy blbý. Ale...
Určitě si přečtěte

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

** Průlet satelitní mapou, cedule, fotky, základní statistiky ** Službu ReLive stačí spárovat se Stravou či Garminem ** Pak dostanete mail, že je video z vaší jízdy hotové

25.  5.  2017 | Kůžel Filip | 13


komerční sdělení

Komerční sdělení