Oskarovi už běží MMS. Zkuste si to

Oficiální spuštění MMS u Oskara se blíží. Už nyní si ale můžete poslat obrázkovou zprávu službou MMS Magazín, něco jako MMS Info u konkurence. Stačí poslat klíčové slovo na číslo 7766 a zprávu si pak vyzvednout na www.oskar.cz/mms. Textovkou vám přijde ID, které zadáte do první kolonky, do druhé pak vyplňte svoje mobilní číslo. MMS by došla s největší pravděpodobností i na mobil, ale MMS zatím nelze aktivovat; na to musíme počkat do pondělka, případně do úterka.

Na obrázku vidíte obrázek, který jsem si nechal poslat klíčovým slovem EROFOTO L (místo L můžete použít i H jako hříšnice, S jako strip či E jako exotické krásky). Ačkoliv známe kompletní seznam klíčových slov, zatím ho nebudeme zveřejňovat, je to totiž pořádný balík informací - informační MMS má Oskar skutečně dobře zmáknuté. Přehled kategorií najdete v mém starším článku.

Pokud ale nechcete jen nahotinky, zkuste klíčová slova POC region (počasí, místo regionu zadejte CR, PH, STC, SC, JC, VC, ZC, SM, JM) nebo třeba SOUHRN (souhrn důležitých zpráv ČTK).

Klepněte pro větší obrázek
Zadejte ID zprávy a mobilní číslo

Klepněte pro větší obrázek  Takto vypadá zaslaná MMS

Pokud před klíčovým slovem zadáte +, daný kanál si předobjednáte a budete zprávy dostávat pravidelně, minuskem pak zasílání zrušíte. Pozor, příchozí MMS jsou již placené, za níže uvedený erotický obrázek mi z Oskarty zmizelo 29,40 Kč (je jasné, že erotika bude nejdražší). Více informací o MMS u Oskara najdete v mém starším článku, kde je ale chybně uvedena cena. Dle všeho bude odeslaná MMS stát 9,50 Kč.

Pokud si chcete na mobilu v předstihu nastavit MMS, zkuste následující data:

  • APN: mms
  • jméno: mms
  • heslo: mms
  • server: http://mms
  • IP adresa: 010.011.010.111

Ale dokud vám Oskar službu neaktivuje, MMS stejně nepošlete, ani nedostanete. V internetové i hlasové Samoobsluze zatím odkaz na aktivaci chybí. Mimochodem, máme už kompletní nastavení MMS pro všechny mobily, které má Oskar v nabídce.

Diskuze (55) Další článek: Recenze Nokia Music Stand: hraje na plné pecky

Témata článku: Oskar, MMS

Určitě si přečtěte