Oskarta Super: pozor na podmínky víkendového volání zdarma

Ve fóru se objevilo téma upozorňující na poněkud matoucí leták, který Oskar vkládá do Malé Oskarty Super. Jak to tedy vlastně s neomezeným voláním zdarma je a jaké jsou podmínky pro jeho získání?

Oskar Vodafone nabízí dvě varianty Oskarty Super:

Oskarta Super: běžná Oskarta Super je v prodeji za cenu 500 Kč, s kreditem ve stejné výši. Následující čtyři víkendy po aktivaci, provedené nejpozději do konce roku, získáváte možnost volat do sítě Oskar Vodafone zcela zdarma. Když si navíc dobijete kredit do konce ledna 2006 částkou minimálně 500 Kč, k prvnímu takovému dobití získáváte další 4 víkendy zdarma.

Malá Oskarta Super: Malou Oskartu Super pořídíte za 50 Kč, můžete se těšit na kredit ve stejné hodnotě. Víkendové volání zdarma na 4 týdny však získáte pouze v případě, když si do 31. ledna 2006 dobijete kredit minimálně částkou 500 Kč. Podmínka, že SIM kartu je nutné aktivovat do konce roku, samozřejmě zůstává.

Podtrženo a sečteno: S Oskartou Super s počátečním pětistovkovým kreditem můžete o víkendech volat zdarma maximálně osm týdnů. Odlehčená verze, Malá Oskarta Super, nabízí možnost volání zdarma pouze na dobu čtyř týdnů, navíc pod podmínkou dobití minimální částkou 500 Kč. Podrobné podmínky naleznete na této stránce.

Diskuze (4) Další článek: Aktuální ceník: chystáte se kupovat mobil? Vydržte.

Témata článku: Zdarma, Oskarta, Oskar, Víkend, Pozor, Volání

Určitě si přečtěte