Oskarta Super: pozor na podmínky víkendového volání zdarma

Ve fóru se objevilo téma upozorňující na poněkud matoucí leták, který Oskar vkládá do Malé Oskarty Super. Jak to tedy vlastně s neomezeným voláním zdarma je a jaké jsou podmínky pro jeho získání?

Oskar Vodafone nabízí dvě varianty Oskarty Super:

Oskarta Super: běžná Oskarta Super je v prodeji za cenu 500 Kč, s kreditem ve stejné výši. Následující čtyři víkendy po aktivaci, provedené nejpozději do konce roku, získáváte možnost volat do sítě Oskar Vodafone zcela zdarma. Když si navíc dobijete kredit do konce ledna 2006 částkou minimálně 500 Kč, k prvnímu takovému dobití získáváte další 4 víkendy zdarma.

Malá Oskarta Super: Malou Oskartu Super pořídíte za 50 Kč, můžete se těšit na kredit ve stejné hodnotě. Víkendové volání zdarma na 4 týdny však získáte pouze v případě, když si do 31. ledna 2006 dobijete kredit minimálně částkou 500 Kč. Podmínka, že SIM kartu je nutné aktivovat do konce roku, samozřejmě zůstává.

Podtrženo a sečteno: S Oskartou Super s počátečním pětistovkovým kreditem můžete o víkendech volat zdarma maximálně osm týdnů. Odlehčená verze, Malá Oskarta Super, nabízí možnost volání zdarma pouze na dobu čtyř týdnů, navíc pod podmínkou dobití minimální částkou 500 Kč. Podrobné podmínky naleznete na této stránce.

Diskuze (4) Další článek: Aktuální ceník: chystáte se kupovat mobil? Vydržte.

Témata článku: Zdarma, Oskarta, Oskar, Volání, Pozor, Víkend


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39