Oskarův WAP přináší sedm nových služeb

V rámci partnerského programu OskarZóna vzniklo sedm dalších aplikací, které Oskar začlenil do svého wapového portálu. Proto není na škodu věnovat jim pár slov:

Stopař - pokud rádi stopujete a nebaví vás čekat u krajnice, díky této aplikaci si můžete najít svého spolucestovatele. Řidiči zde najdou svého stopaře, stopaři naopak řidiče.

Astrologie - tato služba vám sestaví osobní horoskop a rozebere váš aktuální stav. Pokud se zajímáte o astrologii a horoskopy, určitě tuto zajímavost nevynechejte.

WAP Fotbal - jedná se o on-line fotbal, který simuluje zápas mezi dvěma mužstvy o třech hráčích v poli. Soupeřit můžete buď se svým kamarádem, nebo s počítačem (resp. mobilem).

Mooobile Hry - celá plejáda nových her typu Ruské rulety či Black Jacku a spousta dalších, ať už karetních či logických.

WapMail - pokud chcete mít kontrolu nad svými e-maily, díky této službě můžete mít přístup k neomezenému počtu e-mailových schránek.

Moje Wapka - nyní už si nemusíte pamatovat svá hesla, tato služba nabízí uložení hesel, PIN kódů atd.

TV iHNed - chcete mít přehled nad tím, co dávají v televizi? Nová javová aplikace vám to usnadní. Díky ní si můžete televizní program stáhnout přímo do mobilu a listovat v něm bez nutnosti opakovaného připojení.

Diskuze (10) Další článek: Jedeme s mobilem na Slovensko (téma týdne)

Témata článku: Oskar, Sed, WAP, Celá plejáda


Určitě si přečtěte