Oskarzóna chrlí jednu novinku za druhou

Na Oskarově WAPu najdete nyní dvě zbrusu nové služby: wChat a Jeseníky Info. Obě jsou zároveň zábavné a užitečné, obě byly napsány šikovnými českými vývojáři a obě se k vám dostávají díky Oskarově partnerskému programu OskarZóna, který od svého nedávného vzniku jen kvete.

Služba wChat je wapový debatní klub, díky kterému se nikdy nebudete cítit sami. Nabízí možnost zakládání vlastních diskusních místností, rychlý přechod do diskuse jen s vybranými uživateli, přidávání příspěvků v režimu offline, diskrétní šeptání a řadu dalších vymožeností. wChat vytvořil pro OskarZónu Pavel Janda, který už je autorem veleúspěšného Organizéru.

Jeseníky Info vám poslouží vždy, když budete mít cestu do krásných hor na Moravě. Dozvíte se tu vše o nabízených službách (od ubytování přes pohostinství až po půjčovny lyží) a rovněž o akcích, které jsou v Jeseníkách právě aktuální. Autory služby Jeseníky Info je Jan Heřmanský a Bronislav Máslo, pro něž se jedná o první aplikaci v rámci OskarZóny.

OskarZóna vznikla letos v červenci díky myšlence, která je právě tak geniální jako prostá. Kterýkoli vývojář - ať už se jedná o studenta ČVUT nebo prosperující softwarovou firmu - může Oskarovi prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji Oskar více než milionu svých zákazníků. Autor služby pak bude od Oskara inkasovat podíl na tržbách, což zaručuje spravedlivou odměnu v duchu "čím lepší jsi, tím více vyděláš." Za veškerý obsah a provoz služby je plně zodpovědný její dodavatel.

OskarZóna svým rozvojem daleko předčila očekávání svých tvůrců a stala se přesvědčivým důkazem, že čeští vývojáři jsou nesmírně kreativní. Počet partnerů v projektu už přesáhl 400, počet spuštěných aplikací činí k dnešnímu dni 18. Neoficiální Oskarův "Pohár vývojářů", který porovnává oblibu všech služeb v OskarZóně, zároveň dokazuje, že kreativní jednotlivci dokážou svými službami (a tedy i výdělky) držet krok s partnerskými firmami.

Oskarův „Pohár vývojářů“

(služby v OskarZóně seřazeny podle průměrného výnosu za den)

Pořadí

Autor

Služba

1.

Axima

Mojelogo, Sluzba.cz, TvojeFoto, WAP Navigator

2.

Pavel Janda *

Organizér, wChat

3.

Jiří Kundýsek *

wwwbrno.cz

4.

Via Aurea

Fotbal

5.

Jakub Mach *

WAPKatalog

6.

David Rychlý *

WAP Šachy

7.

Softmatch

Free Way

Pokud si chcete služby v OskarZóně sami vyzkoušet, stačí spustit Oskarův WAP, otevřít sekci OskarZóna a můžete se bavit...

Diskuze (9) Další článek: Oskar: polovina vánočních Oskaret ze speciální edice je fuč

Témata článku: Druh, Oskar, Máslo

Určitě si přečtěte