Otevírací doba u českých operátorů před Vánocemi

Pokud patříte mezi ty, kdo předvánoční nákupy nechávají tradičně na poslední chvíli, může se vám stát, že vám čáru přes rozpočet udělají obchody se změněnou vánoční otevírací dobou. Proto jsme zapátrali u našich operátorů, zda se chystají vyjít zákazníkům vstříc a prodlouží otevírací hodiny, nebo si po vzoru některých méně vstřícných institucí a služeb „oddychnou“ v podobě zkrácených provozních hodin nebo úplného svátečního volna. Už teď vás můžeme uklidnit, na každého z operátorů byste se měli před svátky bez potíží „dozvonit“.

O2 má jako jediný operátor některé své kamenné prodejny otevřeny s rozšířenou prodejní dobou. Ta se ale liší v každém regionu, proto doporučujeme před návštěvou vybrané prodejny provést telefonické ověření, abyste ušetřili případně zbytečnou cestu. Prodejní linka (800 02 02 02) a veškeré ostatní zákaznické linky zůstávají v provozu i přes svátky a to zcela normálním způsobem, žádné rozšíření či zkrácení prodejní doby nečekejte.

T-Mobile pro běžné prodejny nepřipravil žádnou zvláštní otevírací dobu. Výjimkou jsou prodejní místa v obchodních centrech, jejichž provoz se řídí otevírací dobou centra. Pokud tedy plánujete nákup opravdu na poslední chvíli, doporučujeme navštívit některou z těchto velkých obchodních galerií, které mají většinou otevřeno i v dopoledních hodinách na Štědrý den. Prodejní linka T-Mobilu (800 73 73 73) a také zákaznické linky budou v provozu nepřetržitě.

Největší omezení přichystal Vodafone, který nemá žádnou prodlouženou prodejní dobu, ale naopak ji zkracuje. Během Štědrého dne jsou všechny kamenné prodejny otevřeny od 10 do 18 hodin, první a druhý Svátek vánoční je zavřeno, stejně jako na Silvestra a Nový rok. To samé platí pro prodejní linku (800 777 777), která bude 24. prosince fungovat zkráceně a ostatní sváteční dny bude nedostupná. Zákaznické linky budou pro nutné případy dostupné nonstop.

U všech operátorů je možné během svátečních dnů libovolně měnit nastavení tarifů a služeb.

Diskuze (7) Další článek: Ještě dražší iPhone

Témata článku: Operátoři, Vodafone, O2, T-Mobile, Vánoční nabídka, Doba, Velký obchod, Operátor, Otevírací doba, Český operátor, Český

Určitě si přečtěte