Ověřte si mobilem, zda nakupujete v nejlevnějším obchodě

Server SrovnaniCen.cz se zabývá srovnáváním cen zboží v různých českých internetových obchodech a zákazníkům tak nabídne přehled, v jakém obchodě je vybrané zboží nejlevnější. V současné chvíli je v databázi evidováno přes 1,6 miliónů druhů zboží ze 713 internetových obchodů.

Server nyní přichází s užitečnou novinkou. K databázi lze přistupovat na wapových stránkách wap.srovnanicen.cz. A tak se přímo nabízí využívat této užitečné služby i při nákupech v kamenných obchodech. Zde si můžete zboží vyzkoušet, prohlédnout a z mobilu hned zjistit, za jakou cenu se prodává na internetu. Na wapové stránce je pole pro vyhledávání podle názvu produktu, prohlížet si můžete i obrázky vyhledávaného zboží.

Služba není nějak zvlášť zpoplatněna a zaplatíte tedy pouze svému operátorovi za wapové připojení. Abyste mohli službu využít, musíte mít telefon s podporou wapu verze 2.0.

Diskuze (19) Další článek: Mapové systémy zdarma: už se neztratíte

Témata článku: Mobil, Obchod


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31