OxyCube manažér povýšil na verzi 1.1

Oxygen Software zapracoval na své univerzální aplikaci OxyCube, která je navržena jako náhrada PC software dodávaného výrobci mobilních telefonů (Nokia PC Suite, Sony Ericsson PC Suite, Samsung PC Studio apod.) a svůj výtvor povýšil na verzi 1.1. Krom drobných grafických změn prostředí aplikace a vylepšení celkové stability programu přináší nová verze následující hlavní vylepšení:

  • Přidána sekce zpráv – nově lze odesílat textovky stejně jednoduše jako flash SMS zprávy na displej. Lze vytvářet a mazat složky zprávy mezi nimi přesouvat.
  • Přidána funkce stahování dat ze zařízení BlackBerry, Sony Ericssonů a přístrojů s Windows Mobile.
  • Design hlavního panelu je nyní stylizován jako u Microsoft Outlooku, uživatel si ho může přizpůsobit a nabídky sbalit nebo rozbalit.
  • Vylepšení podpory ovladačů Nokií pro připojení kabelem, vyřešeny problémy připojením telefonů Vertu a problém s nahráním OxyAgenta do Symbianových telefonů přes kabel.
  • Odstranění chyby kvůli které se obrázky některých telefonů nezobrazovaly korektně.
  • Export do souborů XLS dostal nyní plnou Unicode podporu.

Klepněte pro větší obrázek

Kompletní přehled změn naleznete zde (RTF dokument). Všichni majitelé licence si můžou novou verzi stáhnout po registraci k jejich účtu. Další informace o programu včetně seznamu kompatibilních přístrojů v českém jazyce jsou k dispozici na této webové adrese.

Váš názor Další článek: Vítězné koncepty mobilních designérů pro rok 2008

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Man


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11