OxyCube manažér povýšil na verzi 1.1

Oxygen Software zapracoval na své univerzální aplikaci OxyCube, která je navržena jako náhrada PC software dodávaného výrobci mobilních telefonů (Nokia PC Suite, Sony Ericsson PC Suite, Samsung PC Studio apod.) a svůj výtvor povýšil na verzi 1.1. Krom drobných grafických změn prostředí aplikace a vylepšení celkové stability programu přináší nová verze následující hlavní vylepšení:

  • Přidána sekce zpráv – nově lze odesílat textovky stejně jednoduše jako flash SMS zprávy na displej. Lze vytvářet a mazat složky zprávy mezi nimi přesouvat.
  • Přidána funkce stahování dat ze zařízení BlackBerry, Sony Ericssonů a přístrojů s Windows Mobile.
  • Design hlavního panelu je nyní stylizován jako u Microsoft Outlooku, uživatel si ho může přizpůsobit a nabídky sbalit nebo rozbalit.
  • Vylepšení podpory ovladačů Nokií pro připojení kabelem, vyřešeny problémy připojením telefonů Vertu a problém s nahráním OxyAgenta do Symbianových telefonů přes kabel.
  • Odstranění chyby kvůli které se obrázky některých telefonů nezobrazovaly korektně.
  • Export do souborů XLS dostal nyní plnou Unicode podporu.

Klepněte pro větší obrázek

Kompletní přehled změn naleznete zde (RTF dokument). Všichni majitelé licence si můžou novou verzi stáhnout po registraci k jejich účtu. Další informace o programu včetně seznamu kompatibilních přístrojů v českém jazyce jsou k dispozici na této webové adrese.

Váš názor Další článek: Vítězné koncepty mobilních designérů pro rok 2008

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte