Oživeno: Skyfire představil nový prohlížeč pro Windows Mobile (+video)

Na dnešní konferenci DEMO 08 v Kalifornii představil Skyfire svůj nový prohlížeč pro přístroje s Windows Mobile. Pomocí něj by se mělo stát mobilní surfování po webu naprosto srovnatelným s běžnými desktopovými prohlížeči. Skyfire browser si poradí se všemi webovými technologiemi, včetně dynamických flash stránek, Java pluginů a interaktivních aplikací AJAX.

Uživatelé si s mobilem nebudou muset zvykat na jiný způsob surfování, Skyfire jim umožní přístup ke stejnému webovému obsahu, jaký jsou zvyklí používat ze svého stolního PC nebo notebooku. Skyfire by neměl mít ani problém se zobrazením stránek. V některých mobilních prohlížečích musíme často rolovat ze strany na stranu, abychom si přečetli kus textu, Skyfire přizpůsobí zobrazení velikosti displeje telefonu.

Prozatím je k dispozici pouze beta verze prohlížeče, pro jejíž stažení se vybraní zájemci mohou zaregistrovat přímo na stránkách Skyfire. Podmínkou je použití se SIM kartou s mobilním číslem některého z amerických operátorů. Skyfire funguje jak na dotykových, tak na nedotykových přístrojích s operačním systémem Windows Mobile 5 nebo 6. V následujících měsících hodlá společnost představit verzi pro symbianové smartphony a měla by se rozšířit podpora i pro ostatní světové země.

Jak prostředí nového prohlížeče vypadá zjistíte z následujícího videa:

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Windows Mobile, Prohlížeč, Mobil

Určitě si přečtěte

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

** iTunes už není taková hrůza, mp3 skrz něj totiž prohnat musíte ** Máte-li sbírku CD z dob minulých, můžete je poslouchat i v iPhonu ** Otázka je, zda vám všechna ta námaha stojí za 149 Kč měsíčně...

Včera | Pospíšil Aleš | 108

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 70

Tak nám zabili mobilní Windows

Tak nám zabili mobilní Windows

** Mobilní Windows a lumie umíraly už několik let ** Teď to přiznal i samotný Microsoft ** Už s nimi nepočítá, průšvih to ale není

15.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 85