Oživeno: Skyfire představil nový prohlížeč pro Windows Mobile (+video)

Na dnešní konferenci DEMO 08 v Kalifornii představil Skyfire svůj nový prohlížeč pro přístroje s Windows Mobile. Pomocí něj by se mělo stát mobilní surfování po webu naprosto srovnatelným s běžnými desktopovými prohlížeči. Skyfire browser si poradí se všemi webovými technologiemi, včetně dynamických flash stránek, Java pluginů a interaktivních aplikací AJAX.

Uživatelé si s mobilem nebudou muset zvykat na jiný způsob surfování, Skyfire jim umožní přístup ke stejnému webovému obsahu, jaký jsou zvyklí používat ze svého stolního PC nebo notebooku. Skyfire by neměl mít ani problém se zobrazením stránek. V některých mobilních prohlížečích musíme často rolovat ze strany na stranu, abychom si přečetli kus textu, Skyfire přizpůsobí zobrazení velikosti displeje telefonu.

Prozatím je k dispozici pouze beta verze prohlížeče, pro jejíž stažení se vybraní zájemci mohou zaregistrovat přímo na stránkách Skyfire. Podmínkou je použití se SIM kartou s mobilním číslem některého z amerických operátorů. Skyfire funguje jak na dotykových, tak na nedotykových přístrojích s operačním systémem Windows Mobile 5 nebo 6. V následujících měsících hodlá společnost představit verzi pro symbianové smartphony a měla by se rozšířit podpora i pro ostatní světové země.

Jak prostředí nového prohlížeče vypadá zjistíte z následujícího videa:

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Windows Mobile, Nový prohlížeč, Prohlížeč, Mobil

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

Včera | Láska Jan | 29

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14