Oživeno: Skyfire představil nový prohlížeč pro Windows Mobile (+video)

Oživeno: Skyfire představil nový prohlížeč pro Windows Mobile (+video)

Na dnešní konferenci DEMO 08 v Kalifornii představil Skyfire svůj nový prohlížeč pro přístroje s Windows Mobile. Pomocí něj by se mělo stát mobilní surfování po webu naprosto srovnatelným s běžnými desktopovými prohlížeči. Skyfire browser si poradí se všemi webovými technologiemi, včetně dynamických flash stránek, Java pluginů a interaktivních aplikací AJAX.

Uživatelé si s mobilem nebudou muset zvykat na jiný způsob surfování, Skyfire jim umožní přístup ke stejnému webovému obsahu, jaký jsou zvyklí používat ze svého stolního PC nebo notebooku. Skyfire by neměl mít ani problém se zobrazením stránek. V některých mobilních prohlížečích musíme často rolovat ze strany na stranu, abychom si přečetli kus textu, Skyfire přizpůsobí zobrazení velikosti displeje telefonu.

Prozatím je k dispozici pouze beta verze prohlížeče, pro jejíž stažení se vybraní zájemci mohou zaregistrovat přímo na stránkách Skyfire. Podmínkou je použití se SIM kartou s mobilním číslem některého z amerických operátorů. Skyfire funguje jak na dotykových, tak na nedotykových přístrojích s operačním systémem Windows Mobile 5 nebo 6. V následujících měsících hodlá společnost představit verzi pro symbianové smartphony a měla by se rozšířit podpora i pro ostatní světové země.

Jak prostředí nového prohlížeče vypadá zjistíte z následujícího videa:

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily

18 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Jurix 30. 1. 2009 21:42:43
    Nesetkal se náhodou někdo z vás s prohlížečem pro Windows Mobile 5, který...
  • ganjamen 29. 4. 2008 10:11:40
    To bude tim ze je tato verze zatim vazana pouze na americke SIM karty.
  • gimp 27. 4. 2008 16:15:06
    Registroval jsem se na betu, chtělo to po mě e-mail a číslo, aby mi mohla...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení