Oživeno: upgrade z T68m na T68i zdarma?

Před chvílí nám napsal čtenář Mobilit, že za upgrade mobilu Ericsson T68m na T68i neplatil ani korunu; stačilo předložit záruční list a bylo. Je to zvláštní, protože za upgrade by se mělo dle našich informací platit, a to zhruba pět stovek. Pro upřesnění: upgrade byl proveden v GSmobilu v Praze ve Slezské ulici.

Doplněno 10:50: po mém telefonickém dotazu na firmu GSmobil mi byla tato informace potvrzena - v případě, že s sebou přinesete záruční list některého z našich mobilních operátorů, bude vám tato změna provedena do třiceti minut zdarma. S jiným záručním listem nebo bez něj zaplatíte 520 korun.

Doplněno 13:00, 15.7.: Právě jsme dostali vyjádření k uogradu T68m na T68i z GSMobilu: „Upgrade SW u MT T68m na T68i je možné uskutečnit v našem servisním středisku i v naší prodejně ve Slezské ulici pouze po předložení platného záruční listu. Tato služba je zpoplatněna a účtovaná částka činí 420 Kč bez DPH. Za nepravdivou informaci, kterou jste obdrželi na naší servisní lince se upřímně za společnost GSMobil GROUP a.s. omlouvám.“

Diskuze (14) Další článek: Anthropics: Téměř jako domácí video, ale v mobilu

Témata článku: Zdarma, Upgrade

Určitě si přečtěte