Paegas na svém webu srovnává ceny za roaming

Na webové stránky Paegasu s přehledem roamingových partnerů jsem se několik měsíců nedíval, tak možná pro někoho nepřinesu žádnou novinku. Příjemně mě ale překvapilo, že si nyní na jedné stránce můžu nechat vypsat všechny partnery v dané zemi a srovnat jejich ceny. Dříve totiž bylo nutné otevřít každého zahraničního operátora ve zvláštním okně a potom se mezi nimi orientovat, nebo si všechno zdlouhavě psát.

Přestože ani v současnosti není podoba srovnání na webu Paegasu zcela ideální, protože operátoři se zobrazují pod sebou místo praktičtějšího zobrazení vedle sebe, je to určitě mnohem lepší než dřív. Ostatní čeští operátoři možnost srovnání všech svých roamingových partnerů na jedné stránce nenabízejí.

Klepněte pro větší obrázek

V souvislosti s roamingem by se mi líbila ještě jedna věc: informování o nejlevnějším zahraničním operátorovi prostřednicvím SMS, kdy by se využívaly informační služby PaegasInfo, GSM Infotext nebo Aktivní SMS. Z ciziny bych jednoduše poslal textovku, např. ROAM NEMECKO, a zpet bych dostal odpoved s nejvyhodnejsimi operatory pro mistni volani, hovory domu a textovky.

Diskuze (13) Další článek: 9.2.2002 Únorová hra pro loňské finalisty se blíží

Témata článku: Roaming, Paegas, Web

Určitě si přečtěte