Paegas posílá loga a vyzváněcí melodie

Paegas posílá loga a vyzváněcí melodie

Paegas na web Click.cz, který mimochodem změnil design, přidal novou sekci ClickFun (odkaz v levém sloupci), která nabízí posílání log, různých dalších obrázků a vyzváněcích melodií. Nabídka je určena jen pro majitele mobilů Paegas, obrázek nebo melodii ale můžou odeslat i na mobily jiných operátorů. Odesílaní probíhá po přihlášení buď přímo ze stránce Paegas Click, nebo pomocí kódu v SMS.

Ve vyzváněcích melodiích (14,90 Kč za jednu) najdete množství českých písniček, zdá se, že Paegas se zaměřil tímto směrem. Melodii můžete ve skladateli sami složit a poslat si ji na mobil nebo nabídnout ostatním. Kromě obvyklých obrázků (14,90 Kč) ClickFun nabízí několik novinek: comics (29,80 Kč) pošle obrázkový seriál, témata (22,40 Kč) nabídnou melodie a obrázky na jedno téma - například film nebo hudební hvězda, profily (22,40 Kč) jsou spořiče displeje pro Nokie 33xx.

Klepněte pro větší obrázek

Další novinkou je přístup do Clicku prostřednictvím protokolu POP3. Lidskými slovy: poštu ze své clickové schránky si můžete stáhnout prostřednictvím svého e-mailového programu na počítači, nemusíte ji číst na webu. Tuto službu Paegas nabízel již loni na podzim, za krátký čas ji ale stáhl. Návod na použití najdete na webu.

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • predseda 20. 9. 2001 10:17:43
    Je to totální nesmysl dát 15 korun za nějaký...
  • wcelda 18. 9. 2001 10:50:48

    Peagas si dal na čas, ale to čekání stálo za to.
    Jeho loga, melodie,...


komerční sdělení

Komerční sdělení