Paegas posílá loga a vyzváněcí melodie

Paegas na web Click.cz, který mimochodem změnil design, přidal novou sekci ClickFun (odkaz v levém sloupci), která nabízí posílání log, různých dalších obrázků a vyzváněcích melodií. Nabídka je určena jen pro majitele mobilů Paegas, obrázek nebo melodii ale můžou odeslat i na mobily jiných operátorů. Odesílaní probíhá po přihlášení buď přímo ze stránce Paegas Click, nebo pomocí kódu v SMS.

Ve vyzváněcích melodiích (14,90 Kč za jednu) najdete množství českých písniček, zdá se, že Paegas se zaměřil tímto směrem. Melodii můžete ve skladateli sami složit a poslat si ji na mobil nebo nabídnout ostatním. Kromě obvyklých obrázků (14,90 Kč) ClickFun nabízí několik novinek: comics (29,80 Kč) pošle obrázkový seriál, témata (22,40 Kč) nabídnou melodie a obrázky na jedno téma - například film nebo hudební hvězda, profily (22,40 Kč) jsou spořiče displeje pro Nokie 33xx.

Klepněte pro větší obrázek

Další novinkou je přístup do Clicku prostřednictvím protokolu POP3. Lidskými slovy: poštu ze své clickové schránky si můžete stáhnout prostřednictvím svého e-mailového programu na počítači, nemusíte ji číst na webu. Tuto službu Paegas nabízel již loni na podzim, za krátký čas ji ale stáhl. Návod na použití najdete na webu.

Diskuze (2) Další článek: McPhling – spouštějte aplikace rychlostí blesku!

Témata článku: Melodie, Paegas, Vyzváněcí melodie

Určitě si přečtěte