Paegas snižuje bonus při přímém dobíjení Twistu!

Paegas právě poslal tiskovou zprávu, ve které vyjmenovává všechny způsoby přímého dobíjení předplacených karet Twist. Její součástí je i tato nevinná věta:

„Od 1. dubna získávají všichni zákazníci, kteří si při přímém dobíjení dobijí kredit částkou v hodnotě 800 Kč a více, 5% bonus z dobíjené částky. Pokud zákazník využívá službu Twist dobíjení přes SMS, bude mu až do konce května při každém dobití jakoukoliv částkou poskytnut bonus ve výši 10 %.“

MobilMania překládá: Doposud jste při každém bezkupónovém dobíjení, tj. při dobíjení v bankomatech, prostřednictvím terminálů CCS, z menu mobilu GSM bankovnictvím nebo přes SMS, dostali automaticky bonus 10 procent z dobíjené částky.

Nyní dostanete bonus pouze 5 % a pouze v případě, kdy dobijete částkou 800 Kč nebo vyšší. Bonus deset procent dostanete pouze při dobíjení prostřednictvím SMS (služba, kterou Paegas nyní potřebuje propagovat) a jen do konce května.

Nebudeme ale na Paegas zlí, každý bonus se počítá. (I když deset procent je samozřejmě vždy lepší než pět …)

Diskuze (59) Další článek: Velikonoce přichází i na MobilManii

Témata článku: Twist, Bonus, Paegas, Dobíjení

Určitě si přečtěte

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

18.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 7