Palm má v Česku oficiálního distributora

Americký výrobce smartphonů a PDA Palm si vybral za centrálu pro region střední a východní Evropy Českou republiku. Až ve třiceti zemích zastupuje od nynějška zájmy Palmu česká společnost Palm IMC, která bude mít za úkol rozvíjet a prezentovat značku Palm v následujících zemích: Albánie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Kréta, Česká republika, Gruzie, Řecko, Maďarsko, Izrael, Kazachstán, Kosovo, Kyrgyzstán, Makedone, Malta, Moldávie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Tádžikistán, Turecko, Turkmenistán a Ukrajina.

Společnost Palm IMC zodpovídá za rozvoj obchodu v tomto regionu, prodej a marketing, zvýšení povědomí o značce Palm a Palm produktech. V neposlední řadě bude poskytovat technickou podporu pro distributory v jednotlivých zemích, zajišťovat lokalizaci produktů, záruční opravy a zákaznický servis, ale také certifikaci produktů Palm. Oficiálními distributory produktů Palm v České republice od 1. září 2008 je společnost AGORA DMT, a.s. a společnost AT Computer, s.r.o.

Diskuze (15) Další článek: Tajemný mobil „01“ s laserovou klávesnicí

Témata článku: Palm, Tádžikistán, Distributor, Kyrgyzstán, Turkmenistán, Gruzie, Oficiální distributor, Česká společnost, Ázerbájdžán

Určitě si přečtěte