Pár aktuálních drbů od Siemensu

Zjistili jsme několik zajímavých informací k mobilním telefonům Siemens a nenecháme si je pro sebe:

  • Véčko s barevným displejem, o kterém se na českém i světovém Internetu pilně spekuluje (ani my jsme neodolali), nakonec nebude. Siemens vlastně nikdy oficiálně neohlásil, že nějaký takový telefon nabídne, takže z tohoto pohledu nejde o žádnou změnu plánů.
  • Už velmi brzo se v Česku objeví inovovaný model S45i, který se od svého předchůdce S45 bude lišit hlavně vestavěným e-mailovým prohlížečem. Český Siemens přestane starší modely dovážet, novinka je postupně nahradí. Špatnou zprávou je, že oba telefony jsou prý hardwarově odlišné, takže do staršího S45 e-mailový prohlížeč nedostanete pouhou aktualizací firmwaru. Na druhou stranu Nokia také tvrdila, že do jejích starších mobilních telefonů nelze dostat český slovník T9 …
  • Do mobilních telefonů Siemens M50 a MT50 lze javové programy nahrát pouze prostřednictvím WAPu a nikoli přes kabel. V softwaru těchto mobilů by však měl být jakýsi „přepínač“, jehož přepnutí zpřístupní nahrávání aplikací kabelem. Který z odblokovávačů tento oříšek rozlouskne jako první?
  • Na podzim Siemens představí nový přírůstek do řady svých manažerských telefonů, model S55. Bližší podrobnosti zatím neznáme, ví se jen o barevném displeji a Bluetooth. Telefon prý bude funkčně srovnatelný se Sony Ericssonem T68i.
  • Siemens končí s niklmetalhydridovými bateriemi a do všech nových modelů, včetně nejnižší řady A, bude montovat pouze moderní lithium-iontové baterie.
Diskuze (48) Další článek: Quickoffice 6: zázrak ve vaší kapse

Témata článku: Siemens, Akt, Pár

Určitě si přečtěte