Páteční Blesk láká na bonusový kredit 300 Kč na Bleskmobilu

Páteční Blesk láká na bonusový kredit 300 Kč na Bleskmobilu

V pátek 4. září vyjde deník Blesk a Aha s unikátním kódem, který novým majitelům SIM karty Bleskmobilu přinese kredit 300 Kč navíc. Nabídka je určena pouze pro nové zákazníky, kteří si pořídí novou SIM kartu právě v období od 4. do 20. září s tím, že SIM karta musí být v tomto období aktivována a zároveň kód odeslán. Kód lze využít jen jednou a bonusový kredit se uplatní přednostně, přičemž platí 180 dní. Podmínky akce najdete zde.

Klepněte pro větší obrázek
Kdo chce tři stovky k dobru na nové SIM kartě, nechť si koupí v pátek náš nejčtenější bulvární plátek (obr.: bleskmobil.klesk.cz)

Bleskmobil je jednou z prvních vlaštovek, která se objevila na našem trhu jako virtuální operátor. O virtuála (MVNO) v pravém významu ale nejde, jde prakticky jen o předplacenou kartu O2, se kterou lze volat do všech sítí za 2,50 Kč za minutu (ceník najdete zde). Provázanost je zřejmá také proto, že zákazníci O2 volají do Bleskmobilu jako by volali do vlastní sítě a dobíjení kreditu je možné online přímo skrz web O2.

Další z akcí Bleskmobilu je víkendové volání za 1 Kč za minutu, stačí si dobít 200 Kč a máte volání do všech sítí za tuto sazbu na dalších 30 dní. Akce platí do konce března 2016, podmínky najdete zde. Prodejní místa Bleskmobilu najdete zde.

Diskuze (12) Další článek: Instagram zabil svou unikátnost. Fotky už nemusí být jen čtvercové

Témata článku: Virtuální operátoři, Nákup a ceny, O2, Hospodaření a finance, Ceník, Kredit, Bonus, MVNO, Blesk, Bonusový kredit, Nový majitel

Určitě si přečtěte