Philips 298 vstupuje do vod vysouváků

Se značkou Philips se zřejmě budeme na mobilním trhu setkávat čím dál častěji. Výrobce, který už dávno nesídlí v Nizozemí ale v jihovýchodní Asii, chce opět přitáhnout na svou stranu zákazníky, a proto představuje nový Philips 298.  Jedná se o přístroj vysouvací konstrukce s rozměry 95 × 47,5 × 13,9 mm. Design je vcelku střídmý, ale zato elegantní v kombinaci černé barvy se stříbrnými doplňky. Displej přístroje zobrazí 262 tisíc barev při rozlišení 128 × 160 pixelů, hlavním ovladačem je čtyřsměrná kurzorová klávesa s potvrzováním.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Největším lákadlem nového Philipsu je však přehrávání hudby ve formátu MP3, kterou lze přiřadit i ke kontaktům jako vyzváněcí melodii, společně se slotem pro paměťové karty microSD, který pojme karty až do kapacity 2 GB. Na ně lze ukládat nejen hudbu, ale i fotografie z VGA fotoaparátu nebo natočené videosekvence. S 600 mAh baterií vydrží novinka na příjmu 9 dní, doba hovorů je udávána na 3 hodiny. Philips 298 může být příjemnou alternativou k telefonům nižší střední třídy pěti největších výrobců, uvidíme, jestli se dostane na trh i k nám a za jakou konečnou cenu. Ta předběžná je stanovena na 110 USD, což je po přepočtu příjemných 1 700 Kč.

Témata článku: Philips, Vstup

Určitě si přečtěte

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

** Pojmy spojené s mobily se objevují i v zubních kartáčcích Philips ** Powerbanka, bezdrátové nabíjení, Bluetooth, spojení se smartphonem, mobilní aplikace, senzory pohybu, intenzita tlaku ** Zkusili jsme dětský i dospělácký Sonicare a oba nás uchvátily nejen jako gadgety, ale i jako (pozor, překvapení) skvělé zubní kartáčky

15.  12.  2016 | Kůžel Filip | 3

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips se ve velkém vrhá do nositelností. Zajímavé je, že nechce konkurovat Apple Watch, nebo Samsungu. Jeho nositelnosti mají zlepšit péči o lidské zdraví.

27.  5.  2016 | Kůžel Filip | 1

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

22.  7.  2012 | Láska Jan | 25

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Pro iPhone dělá hudební aparaturu kde kdo, ale Philips se pustil i do komplikovanější platformy Android. Krátce si představíme čtyři modely řady Fidelio.

16.  3.  2012 | Posejpal Jan | 33

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Kapesní LED projektor nepředstavuje už nic mimořádného, tento Philips ale exceluje podporou formátů videa. Ani cena není zlá.

15.  10.  2011 | Holčík Tomáš | 6