Philips X800 jako by z oka vypadl iPhonu. Je pravý?

Trend vzrůstající obliby přístrojů s dotykovým ovládáním je zřejmý, někteří výrobci ale trochu zaspali v důsledku čehož jim na trhu chybí model, který by byl schopen konkurovat hračkám typu iPhone nebo LG Prada. Podobně laděný model se v blízké době očekává od Nokie, na internetu se ale objevily fotky přístroje od někoho, od koho jsme takovou iniciativu jednoduše nečekali. Tím tajemným výrobcem není nikdo jiný než v Čechách téměř zapomenutý Philips, jehož plně dotykový model s označením X800 nevypadá vůbec špatně. Otázkou ovšem stále zůstává, zda jsou fotografie pravé… Zprávy o novince pronikly na web jak jinak než od čínských soudruhů, na podrobné údaje jsou ovšem velmi strohé.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Jako bych Philips X800 už někde viděl, otázkou zůstává jestli je pravý

Dočteme se například, že Philips X800 bude vybaven displejem s rozlišením 400 × 200 bodů (WQVGA) a také revoluční technologií „2e2“, což znamená dotykové ovládání „od kraje ke kraji“. Ale co tak revolučního to bude znamenat v praxi, netuším. Číňané vůbec nešetří superlativy, chválí evropský design, kvalitu zpracování, displeje a všestrannost přístroje. Ve funkční výbavě by neměl chybět kvalitní fotoaparát, audio a video přehrávač, FM rádio, Bluetooth, Wi-Fi a světelné čidlo zajišťující optimální podsvícení displeje a větší výdrž baterie. Vhod přijde i pohybový senzor, který rozpozná zda je přístroj držen v horizontální či vertikální poloze.

Zdroj: ccidnet.com

Témata článku: Philips, Apple iPhone 4GB, LG Prada 3.0

Určitě si přečtěte

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

** Pojmy spojené s mobily se objevují i v zubních kartáčcích Philips ** Powerbanka, bezdrátové nabíjení, Bluetooth, spojení se smartphonem, mobilní aplikace, senzory pohybu, intenzita tlaku ** Zkusili jsme dětský i dospělácký Sonicare a oba nás uchvátily nejen jako gadgety, ale i jako (pozor, překvapení) skvělé zubní kartáčky

15.  12.  2016 | Kůžel Filip | 3

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips se ve velkém vrhá do nositelností. Zajímavé je, že nechce konkurovat Apple Watch, nebo Samsungu. Jeho nositelnosti mají zlepšit péči o lidské zdraví.

27.  5.  2016 | Kůžel Filip | 1

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

22.  7.  2012 | Láska Jan | 25

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Pro iPhone dělá hudební aparaturu kde kdo, ale Philips se pustil i do komplikovanější platformy Android. Krátce si představíme čtyři modely řady Fidelio.

16.  3.  2012 | Posejpal Jan | 33

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Kapesní LED projektor nepředstavuje už nic mimořádného, tento Philips ale exceluje podporou formátů videa. Ani cena není zlá.

15.  10.  2011 | Holčík Tomáš | 6