Platba faktury O2 přes bankomat nyní jednodušeji

Jedním ze způsobů, kterým mohou paušální zákazníci O2 platit své vyúčtování služeb jsou bankomaty České spořitelny. Tuto možnost mohou využít jak „mobilní“ zákazníci, tak majitelé pevných telefonních linek. Dosud ovšem všechno bylo poměrně složité, respektive bylo zapotřebí zadat mnoho zbytečných údajů jako číslo účtu, variabilní a specifický symbol, datum splatnosti atd. Od poloviny listopadu dochází k výraznému zjednodušení celé procedury, zadat stačí pouze částku a variabilní symbol. Platba faktur přes bankomaty není zpoplatněna, zákazník zaplatí standardní poplatek jako u příkazu k úhradě přes bankomat, tedy 5 Kč.

A ještě malé upozornění. Při platbě faktur za mobilní služby přes bankomat se na obrazovce bankomatu zobrazuje jiné číslo účtu příjemce než které je uvedeno na faktuře. Číslo účtu zobrazené na bankomatu je správné, netřeba se obávat toho, že by platba odešla na chybný účet. Placení přes bankomat má několik výhod, zapomnětlivci ocení rychlé připsání částky na účet operátora, všichni pak jednoduchost a snížení možnosti zneužití proti papírovým platebním příkazům (např. zfalšování podpisu).

Témata článku: Operátoři, O2, Platba, Variabilní symbol, Bankomat

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14