Platnost kreditu u nových Go tarifů může být pouze 45 dní

Eurotel má u své předplacené služby Go platnost SIM karty 18 měsíců u všech tarifů. Za tuto dobu je nutno si dobít alespoň jedenkrát kredit a jednou za tři měsíce uskutečnit odchozí placený hovor, aby SIM karta zůstala aktivní a její platnost se prodloužila.

Ale pozor, platnost kreditu se u nových tarifů liší. U starších tarifů Original Go, Quatro Go, Fun Go a Special Go je platnost kreditu 18 měsíců od nabití jakékoliv částky. Platnost kreditu na nové SIM kartě s jedním z těchto tarifů je rovněž rok a půl. U nových tarifů Go TXT, Go Mix a Eurotel Fajn záleží platnost kreditu na dobité částce.

Dobitá částka platnost kreditu
do 99 Kč 45 dní
do 499 Kč 6 měsíců
nad 500 Kč 12 měsíců

Částku 99 Kč lze dobít pouze při speciálních akcích.

Pokud vyprší daná lhůta platnosti kreditu, tak se zablokují služby SIM karty (volání, zprávy, datové přenosy...), zbývající kredit zůstane zachován. Po dobití jakékoliv částky se SIM karta opět obnoví a platnost kreditu bude prodloužena. Platnost počátečního kreditu na nové SIM kartě s novými tarify je 18 měsíců.

Diskuze (30) Další článek: Do t-zones už se můžete přihlásit i bez hesla

Témata článku: Kredit, Placený hovor, Platnost, Original Go, Quatro Go, Tarif


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11