Plaťte za zboží textovkou

Společnost Axima, zavedený vývojář mobilních aplikací a komunikačních řešení, spustila před několika dny komplexní otevřený systém pro prodej zboží přes SMS. Jedná se o službu PaySMS.sluzba.cz, se kterou nyní mohou zákazníci objednat a přímo zaplatit zboží jednoduchým odesláním textové zprávy. Axima tak rozšiřuje možnosti SMS plateb z oblasti nehmotných produktů a služeb, jako jsou jízdenky a vstupenky, na trh se zbožím.

Prvním projektem, kde byla služba PaySMS nasazena je web www.blesk.cz/smsdvd, na kterém můžete prostřednictvím SMS zakoupit filmy na DVD. Axima má zkušenosti s SMS platbami z prodeje jízdenek pražské hromadné dopravy přes JAVA aplikaci SMSjizdenka.eu. Podobnou technologie je použita také u JAVA aplikace „DVD mobilní katalog“ při prodeji filmů. Zákazníci mohou nakupovat zboží přímo z mobilního katalogu jedním jediným kliknutím.

Klepněte pro větší obrázek
Jestli jste někdy přes SMS kupovali třeba JAVAhru, budete vědět jak na to...
Diskuze (12) Další článek: T-Mobile G1: takhle fotí Android

Témata článku: Ostatní, Text, Zboží


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39