Počet uživatelů služby Mobilem.cz překročil očekávání

Tisková zpráva: DCCI představila v lednu tohoto roku Mobilem.cz - službu spolehlivého zasílání SMS do všech sítí jako reakci na uzavření SMS brány T-Mobile. V těchto dnech Mobilem.cz dosáhla hranice 10ti tisíc uživatelů (Mobilem.cz neposkytuje bezplatné služby), což je hranice, se kterou firma počítala až v dubnu. "Jsme velmi příjemně překvapeni zájmem a osvědčila se nám i skutečnost, že jsme výrazně orientováni na partnery", říká David Čížek, jednatel DCCI. Mezi hlavní partnery Mobilem.cz patří například portály Atlas.cz a Tiscali.cz, které integrovaly služby Mobilem.cz do svých stránek.

Mobilem.cz zasílá spolehlivě plnohodnotné SMS do všech sítí. Tedy po 17. březnu, kdy společnost Eurotel výrazně omezí svojí SMS bránu, mohou uživatelé i firmy využít Mobilem.cz, aniž by byly omezeni na délce zprávy nebo aniž by zasílali příjemcům reklamní sdělení, které nevyžádali. "Již nyní je pro celou řadu našich uživatelů zajímavé, že mohou zasílat SMS z jedné brány, spolehlivě a do všech sítí", dodává Čížek.

Především pro firmy, které tvoří již nyní nemalé procento uživatelů Mobilem.cz, společnost plánuje ještě do konce března další rozšířené služby, které překvapí cenou i jednoduchostí. Především správa skupin zákazníků a jejich oslovování bude skutečně jednoduché a cenově velmi efektivní.

Do konce března je možné čekat i mnoho dalších novinek. Nejen nová verze populárního programu GateKeeper pro pohodlné posílání SMS přímo z počítače, přepracované www rozhraní Mobilem.cz, které bude zahrnovat i telefonní seznam, zasílání vizitek do mobilu, ale uživatelé se mohou těšit na zcela nové služby, které výrazně přesahují představy o SMS bráně.

Adresa služby je sms.mobilem.cz.

Diskuze (25) Další článek: Oskar nabízí privátní podnikovou síť pro menší firmy

Témata článku: Mobil, Počet

Určitě si přečtěte