Pochopili jsme soutěž Motoroly o tisíc Razrů

Motorola na začátku října spustila televizní kampaň, kde upozorňuje na soutěž o tisíc tenkých véček Razr V3. Prý přijdou do schránky... Nebyli jsme asi sami, kdo přesně neporozuměl, o co se jedná. Teď už ale máme jasno.

Motorola dnes začíná rozesílat 2,4 milionu dopisů s tzv. Motokartami. Na nich bude speciální kód. Člověk se s ním potom může zastavit v některé značkové prodejně libovolného operátora, kde bude Motorola Razr a z ní tento kód odešle jako textovou zprávu. Na jeho vlastní mobilní telefon (jeho číslo asi zadá spolu s kódem) mu potom přijde vyrozumění, zdali něco vyhrál nebo ne. Kromě tisíce Razrů bude možné vyhrát i vyzváněcí melodii. Soutěž končí 15. listopadu.

Jednoduchým podělením lze zjistit, že Razr vyhraje každý dvoutisící čtyřstý oslovený. Jelikož ale do prodejen operátorů přijde jen část lidí, šance na výhru je vyšší. Jen nám není moc jasné, proč Motorola dělá takovou kampaň rok po začátku prodeje Razru, když se už na trh dostávají jeho nástupci.

Doplněno: Měl bych víc číst příspěvky ve fóru. Soutěž Motoroly se řeší v této diskuzi a na konci najdete i fotografie stojanu v prodejně včetně návodu pro odeslání kódu.

Oživeno: na adrese www.mojemoto.cz najdete oficiální pravidla soutěže a také seznam prodejen, odkud lze odeslat soutěžní zprávu.

Diskuze (24) Další článek: Nové bluetoothové sluchátko Sony Ericsson: konečně s Fast portem

Témata článku: Motorola, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Tis, Soutěž, Tisíc, Motor

Určitě si přečtěte