Pojďte s MobilManií na hudební festival (výsledky soutěže)

Pro všechny příznivce nevšední a barevné world music si MobilMania společně s O2 připravili další soutěž o vstupenky. Tentokrát se hraje celkem o šest lístků na O2 World Music Fest, který proběhne 25. září v pražském klubu Abaton.

Klepněte pro větší obrázek

Již tradičně se O2 Sázavafest chystá představit návštěvníkům ve svém podzimním “World“ kabátě. Do pražského Abatonu přichází třetí ročník O2 World Music Festu. A ani letos příznivci world music určitě nebudou ochuzeni o zahraniční interprety. Headlinerem festivalu je losangeleské uskupení Funkdoobiest, jejichž vystoupení bude pro české fanoušky premiérou. Příznivci funky se mohou těšit na seskupení Sly Rabbits, směsici reggae a world music zahrají DUB-O-NET.

Kompletní line-up festivalu:

18.00 – 19.00 FunkDJ
19.20 – 20.10 Pohřební Kapela (Ska&Punk WorldMusic)
20.30 – 21.20 DUB-O-NET(Reggae&Dub WorldMusic)
21.40 – 22.30 Terne Čhave (Gipsy Music)
22.50 – 23.40 Sly Rabbits (Power Funky)
24.00 – 01.30 Funkdoobiest (USA L.A.)

Pokud se na vás neusměje štěstí v naší soutěži, můžete si vstupenky obstarat v předprodeji na www.ticketpro.cz.


Soutěž

Abyste mohli získat jednu ze tří dvojic vstupenek na O2 World Music Fest, je třeba správně zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky:

1. Kolikátý ročník O2 World Music Festu u nás letos proběhne?

A) první

B) druhý

C) třetí

2. Na O2 World Music Festu letos vystoupí i romská kapela s názvem Terne Čhave, což v překladu znamená:

A) mladí kluci

B) staří strejci

C) drsní bejci

3. Headliner letošního O2 World Music Festu, uskupení Funkdoobiest, pochází z:

A) Los Angeles

B) Las Vegas

C) San Diego

Odpovědi zasílejte SMSkou ve formátu SOUTEZ WORLDMUSIC A B C na číslo 723 366 322, kde písmena A B C oddělená mezerou značí vybranou odpověď ze tří variant v pořadí na první, druhou, resp. třetí otázku. Textové zprávy budou zpoplatněny dle vašeho tarifu. Zprávy odesílané z bezplatné SMS brány O2 nebudou zpracovány.

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které zpětně kontaktujeme na číslo, z nějž byla odeslána výherní SMS. Soutěž probíhá od 16. září do 8:00 pondělí 22. září. Proto prosím buďte v pondělí dostupní na čísle, ze kterého jste soutěžili, jinak budeme muset výhru postoupit dalšímu vylosovanému soutěžícímu.


Výsledky soutěže

Soutěž o 3× dvě vstupenky na O2 World Music Fest byla ukončena, po dvou vstupech získávají: R. Němec Hradec Králové, J. Šafář Žamberk a M. Lebl Plzeň. Ostatním děkujeme za účast a držíme palce v některé z příštích soutěží na MobilManii.

Správné odpovědi: 1. C), 2. A), 3. A)

Další článek: OpenMoko FreeRunner: zobák není v ceně (test)

Témata článku: Operátoři, O2, Festival, Hudební festival, Mobil, Zahraniční interpret, San diego, Soutěž, Třetí ročník

Určitě si přečtěte