Pojďte s MobilManií na hudební festival (výsledky soutěže)

Pro všechny příznivce české a slovenské klubové hudby si MobilMania společně s O2 připravili další soutěž o vstupenky. Tentokrát se hraje celkem o šest lístků na podzimní O2 Sázavafest, který proběhne 8. listopadu v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti.

Klepněte pro větší obrázek

Před čtyřmi lety začínala podzimní odnož jednoho z našich největších letních festivalů O2 Sázavafestu skromně s podtitulkem Klubobraní v libeňském Abatonu, letos se akce posouvá směrem k halovějšímu modelu, ale na svou podstatu, ukazovat zajímavá aktuální klubová jména opět nezapomene a chystá pro ně důstojný prostor.

Na festivalu vystoupí také již velká jména naší scény jako Wohnout nebo Skyline, vrcholem však bude speciální koncert Michala Pavlíčka se zajímavými hosty, spojený s křtem jeho nové desky. Hostem Michala bude mj. Bára Basiková, která se představí ve 20 minutovém setu.

Stálice přiletí i ze Slovenska, 10 let existence oslavili a své melodické kytary patřičně nabrousili Desmod (na jejich slovenském turné předskakovali například Chinaski). Čerstvou hudební krev nabídne už na úvod Jana Lota, v průběhu festivalu pak také sk8poprockeři z Kutné Hory Rybičky 48, po delší odmlce opět v Praze zahrají Gipsy.cz nebo Ewa Farna, které pomůžeme pokřtít čerstvé DVD. Mezi naděje naší scény patří taky energicky taneční Le Pneumatiq.

Kompletní line-up festivalu:

15.10 - 15.50 JANA LOTA
16.10 - 16.50 BANANA ZEROS
17.10 - 17.50 RYBIČKY 48
18.10 - 19.00 2 WINGS & BLANKA ŠRUMOVÁ
19.20 - 20.10 EWA FARNA (křest DVD)
20.30 - 21.20 DESMOD (SK)
21.40 - 22.30 GIPSY.CZ
22.50 - 23.40 MICHAL PAVLÍČEK (křest CD) + special guest: BÁRA BASIKOVÁ
00.00 - 00.50 WOHNOUT
01.10 - 02.00 SKYLINE
02.20 - 03.00 LE PNEUMATIQ

Pokud se na vás neusměje štěstí v naší soutěži, můžete si vstupenky obstarat v předprodeji na www.ticketpro.cz.


Soutěž

Abyste mohli získat jednu ze tří dvojic vstupenek na podzimní O2 Sázavafest, je třeba správně zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky:

1. Podzimní odnož O2 Sázavafestu se letos koná:

A) počtvrté

B) potřetí

C) podruhé

2. Blanka Šrumová, která vystoupí na letošním podzimním O2 Sázavafestu, zpívala dříve s kapelou:

A) Tichá pohoda

B) Tichá dohoda

C) Tichá hospoda

3. Novou zpěvačkou skupiny Skyline je:

A) Marka Rybin

B) Ewa Farna

C) Eva a Vašek

Odpovědi zasílejte SMSkou ve formátu SOUTEZ SAZAVA X Y Z na číslo 723 366 322, kde písmena X Y Z oddělená mezerou značí vybranou odpověď ze tří variant v pořadí na první, druhou, resp. třetí otázku. Textové zprávy budou zpoplatněny dle vašeho tarifu. Zprávy odesílané z bezplatné SMS brány O2 nebudou zpracovány.

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které zpětně kontaktujeme na číslo, z nějž byla odeslána výherní SMS. Soutěž probíhá od 27. října do 10 hodin dopoledne pondělí 3. listopadu, kdy bude vyhodnocena. Proto prosím buďte v pondělí dostupní na čísle, ze kterého jste soutěžili, jinak budeme muset výhru postoupit dalšímu vylosovanému soutěžícímu.


Výsledky soutěže

Soutěž o 3× dvě vstupenky na zimní O2 Sázavafest byla ukončena, po dvou vstupech získávají: I. Kvásková Litoměřice, M. Šmítková Praha 4, R. Zdražil Náchod. Ostatním děkujeme za účast a držíme palce v některé z příštích soutěží na MobilManii.

Správné odpovědi: 1. A), 2. B), 3. A)

Další článek: BlackBerry pro každého s novou službou od T-Mobile

Témata článku: Operátoři, O2, Festival, Mobil, První druh, Soutěž, Hudební festival


Určitě si přečtěte