Pojďte s MobilManií na letní festival

Letní festivalová sezóna je v plném proudu a MobilMania společně s O2 pro vás připravili další soutěž o vstupenky. Tentokrát se hraje celkem o šest lístků na Hudební festival Bernard, který proběhne ve dnech 8. a 9. srpna v Humpolci.

Klepněte pro větší obrázek

Už třináctkrát uspořádal Rodinný pivovar Bernard v Humpolci své Pivní slavnosti. Letos se tradiční a oblíbená akce přejmenovala na Hudební festival Bernard. Během dvou dnů se na Horním náměstí v Humpolci představí vynikající kapely různých hudebních žánrů. Některé z nich se už staly legendami, jako třeba Chinaski, No Name nebo Visací zámek či Rock´n ´Roll Band Marcela Woodmana, jiné teprve začínají – Airfare nebo Ewa Farna. Hlavní hudební program doplní další taneční vystoupení a soutěže.

Pokud se na vás neusměje štěstí v naší soutěži, můžete si vstupenky obstarat v předprodeji na www.ticketpro.cz.


Soutěž

Abyste mohli získat jednu ze tří dvojic vstupenek na Hudební festival Bernard, je třeba správně zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky:

1. Jak se jmenují nové mobilní tarify, které nabízí zákazníkům od května O2?

A) O2 NEO

B) O2 NEON

C) O2 E.ON

2. Co dělá z Bernarda výjimečné pivo?

A) je z Humpolce

B) recept, výjimečné suroviny, mikrofiltrace

C) obsahuje 15 % alkoholu

3. Kdo se odstěhoval do Humpolce?

A) hliník a kyslík

B) hliník a dusík

C) dusík a vápník

Odpovědi zasílejte SMSkou ve formátu SOUTEZ BERNARD A B C na číslo 723 366 322, kde písmena A B C oddělená mezerou značí vybranou odpověď ze tří variant v pořadí na první, druhou, resp. třetí otázku. Textové zprávy budou zpoplatněny dle vašeho tarifu. Zprávy odesílané z bezplatné SMS brány O2 nebudou zpracovány.

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které zpětně kontaktujeme na číslo, z nějž byla odeslána výherní SMS. Soutěž probíhá od 25. července do pravého poledne 4. srpna. Proto prosím buďte v pondělí odpoledne dostupní na čísle, ze kterého jste soutěžili, jinak budeme muset výhru postoupit dalšímu vylosovanému soutěžícímu.

Další článek: Garmin Nüvifone bude až příští rok

Témata článku: Operátoři, Ostatní, O2, Festival, Hudební žánr, Mobil, Let

Určitě si přečtěte