Pokémon Go slaví Halloween. Ve hře se ukáže první pětice pokémonů 3. generace

Ve hře Pokémon Go se odehraje další herní event, tentokrát zaměřený na motivy Halloweenu. A co je podstatné, v průběhu konání herní události se v terénu objeví první pokémoni třetí generace. Jedná se o pokémony-duchy Sableye, Banette, Shuppet a Dusclops. K nim můžeme připočíst i některé „tematické“ pokémony stávajících dvou generací.

Halloween event v Pokémon Go bude spuštěn v pátek 20. října ve 21:00 hod středoevropského času a potrvá až do 2. listopadu do desáté hodiny večerní. V terénu bude možné spatřit i pokémona Pikachu se špičatým kloboukem, v jeho průběhu navíc za každou herní akci dostanete dvojnásobný počet candy. I buddy pokémon bude candy získávat dvakrát rychleji, vašemu hernímu avatarovi zase můžete na hlavu posadit „strašidelnou “čepici Mimikyu.

Ve hře Pokémon Go se i letos uskuteční event na motivy Halloweenu:

V obchodu budou k dispozici i speciální boxy, v nichž najdete kombinace Raid Passů a Super inkubátorů. Zbytek pokémonů třetí generace se ve hře objeví začátkem prosince.

Váš názor Další článek: Podívejte se na nové BlackBerry Motion. Ostružina bez klávesnice s osobitým designem

Témata článku: Android, Akce, Mobilní hry, iOS, Pokémon GO, První pokémon, Pětice, Dvojnásobný počet, Candy, První pětice, Inkubátor, Speciální box, Generace, Avatar, Gen, Třetí generace, Event, Herní avatar, Halloween, Hal, Pokémon, Herní událost, Konání, Středoevropský čas, Hra


Určitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 18

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný smartphone ** Levný smartphone umí víc než obyčejný mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska | 32

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

** Nokia 7.1 je povedená stylovka vyšší střední třídy ** Znovu láká na čistý systém zapojený do programu Android One ** Lákavou funkcí může být i podpora HDR10 u videa.

Martin Miksa | 23