Polopatě: nový partnerský program T-Mobile Relax Partner

T-Mobile má ode dneška nové tarify (více zde) a mezi nimi je i partnerský program Relax Partner. Protože pravidla pro přidělování partnerských karet jsou trochu jiná než dřív, zaslouží si tento tarif samostatnou bleskovku. Napřed se podívejme na ceny:

Relax Partner
měsíční paušál 46 Kč
volné minuty 0
volné SMS 0/20
T-Mobile 2,98* (4,17) Kč
ostatní sítě 6,55 Kč
SMS 2,02 Kč

Hvězdičkou je označena promosazba, která platí do konce roku, poté přijde ke slovu sazba v závorce. Dvacet volných SMS dostanete za registraci na portálu t-zones. Nebudu teď hodnotit výhodnost nového tarifu, pokud jste ale četli naši analýzu, víte, že Oskarův základní tarif Rozjezd Naplno je v určitých případech výhodnější.

Dříve rozdělování partnerských programů záleželo na mateřském tarifu. Uživatelé s vyššími programy měli nárok na více partnerských karet s lepšími podmínkami. Dnes je to ale už jinak. Základním rozhodovacím kritériem, které určuje, kolik partnerských karet ke svému tarifu můžete získat, je součet měsíčních paušálů jednoho zákazníka. Pokud jste sami, počítá se vám pouze jediný tarif – máte-li pod svou smlouvou více tarifů, můžete jejich paušály sčítat:

Součet měsíčních paušálů počet partnerských SIM
větší nebo roven 178,50 Kč 1
větší nebo roven 535,5 Kč 2
větší nebo roven 1 071 Kč 3

Pokud se divíte, že naše součty jsou jiné než na webu T-Mobilu, je to tím, že na MobilManii vše počítáme včetně DPH.

Jestliže používáte starší tarify Partner, nic se pro vás nemění, můžete je mít i nadále. Dnes si však můžete objednat už pouze nový Relax Partner, nikoli starší tarify.

Další informace: web T-Mobilu

Témata článku: Mobil, Program, Relax, Nový partner, Partner