Poptávka po komunikátorech roste: Eurotel přizpůsobuje nabídku

Poptávka po komunikátorech roste: Eurotel přizpůsobuje nabídku

Podle studie, kterou před nedávnem uveřejnila společnost IDC, vzrostl v Západní Evropě prodej chytrých telefonů kombinovaných s PDA o 60 %. Naopak podíl samotných kapesních počítačů (PDA) na celkových prodejích mobilních zařízení klesl o 8,7 % ve srovnání se třetím čtvrtletím loňského roku.

Eurotel reaguje na tento trend a do své nabídky v prosinci zařazuje čtyři nové „přírůstky“. Jedná se o telefony Nokia 9500, Eurotel DataPhone III., Eurotel Smartphone II. a Sony Ericsson P910i.

Klepněte pro větší obrázek
Nové komunikátory v nabídce Eurotelu

„Uživatelé dávají přednost zařízením, umožňujícím hlasovou i datovou komunikaci. Oceňují u nich především možnost práce s e-maily a kalendářem“, uvedl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. „Díky nim mohou naši zákazníci plně využívat službu Eurotel Office Connector, která kdykoliv a kdekoliv automaticky synchronizuje bez zásahu uživatele mobilní telefon s firemní e-mailovou schránkou a kalendářem.“

V současnosti jsme svědky dvou trendů. Výrobci klasických PDA se snaží do svých modelů přidat funkčnost mobilního telefonu, jak je vidět na příkladu Eurotel DataPhoneIII. Naopak nové chytré telefony jako například Nokia 9500 nebo Sony Ericsson P910i jsou zařízení, která do telefonu přidávají funkce PDA.

„Využíváním nových chytrých telefonů lze skutečně šetřit čas. Kromě vyřizování aktuálních e-mailů přímo u sebe v telefonu může zákazník například přijímat i odmítat schůzky, které mu zaslali kolegové. Aktuální informace v mobilním telefonu tak pomáhají lépe a rychleji se rozhodovat a být díky tomu ve svém podnikání úspěšnější,“ doplnil Michal Heřman.

Témata článku: EU, Eurotel Dataphone III, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, Nokia 9500, Sony Ericsson P910i

9 komentářů

Nejnovější komentáře

  • odzdroje 8. 12. 2004 19:06:03
    Ani Eurotel problém nemá , používám P900 a při datování není s hovory ani...
  • mmarek26 8. 12. 2004 12:49:39
    TMO SIMkarta lezi nekde v krabici - takze nevim, ET to...
  • Vladimír Vejsada 8. 12. 2004 10:04:12
    Tak, tak, já mám pro změnu Oskara a taky nemám žádný problém
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení