Poraďte nám: jak pohodlně zaplatit Mobility? (anketa)

18. září 2009
Palm končí s Windows Mobile

Milí čtenáři,
už několik let totiž nabízíme elektronické předplatné časopisu Mobility (a také dalších časopisů vydavatelství) a rádi bychom tuto službu ještě vylepšili.

Nabídku elektronického i běžného předplatného najdete na našem webu, na podrobnosti se můžete zeptat na předplatitelské lince 800 11 55 88.

Kromě předplacení celého ročníku chceme nabídnout i možnost zakoupit si jediné číslo v PDF. Předplatné využívá tradiční platební kanály, u kterých nevadí, že trvají o něco déle. U nákupu jednoho čísla je ale nutné, aby vše proběhlo pokud možno okamžitě - vyberte, zaplatíte a ideálně okamžitě stáhnete vaše vlastní PDF. Hledáme tedy systémy, které budou dostatečně rozšířené, pohodlné a nebudou nás nutit nasadit příliš vysokou cenu (jako třeba prémiové SMS). Do hry tedy hodláme přizvat další platební kanály - od vás bychom se chtěli dozvědět, kterým byste dali přednost.

Vyberte si v anketě vašeho oblíbence a neváhejte nám v diskuzi pod článkem sdělit cokoliv dalšího, co vás napadne. S okamžitými platbami samozřejmě není nutné zůstat jen u nákupu jediného čísla. Pohrát si můžete třeba s myšlenkou „kreditu“ (kdy si můžete stáhnout z naší nabídky co a kdy chcete) a podobně.

Děkujeme za všechny nápady!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
 
 

Témata článku: Anketa

40 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Patrik Chrz 24. 9. 2009 15:09:23
    Žádná banka v ČR v současnosti nezpoplatňuje platbu kartou a to ani přímo...
  • Fido 21. 9. 2009 12:15:25
    U nas paypal moc rozsireny skutecne neni ale rozhodne to nelze nazvat...
  • Marek 20. 9. 2009 21:19:58
    Mne by vyhovovalo predplatne v akejkolvek forme, mam len jednu pripomienku...
Určitě si přečtěte

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

** Slepý fototest končí drtivým vítězstvím Samsungu Galaxy S7 ** Také iPhone 7 má své nesporné kvality ** ...ale fotky ze Samsungu se líbily výrazně více.

18.  10.  2016 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 189


komerční sdělení

Komerční sdělení