Portál O2 Active nyní také na Slovensku

Nejmladší slovenský mobilní operátor O2 našim sousedům ukázal, co znamená pojem O2 Active. Tento portál, který u nás známe již pár let, se dočkal v těchto dnech oficiálního spuštění také na Slovensku, i když prozatím pouze v trial verzi. O příchodu portálu O2 Active k našim sousedům informovala slovenská MobilMania.

Nový portál slovenského O2 prozatím neobsahuje žádnou nabídku pro mobilní telefony (melodie, tapety, hry), ani žádné uživatelské rozhraní pro nastavení služeb. Zájemci zde najdou informace zpravodajského a zábavného typu. O2 Active s kompletní nabídkou služeb bude v provozu od září tohoto roku. Portál je dostupný na webové adrese www.O2active.sk.

Témata článku: Operátoři, O2, Active, Port

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14