Pošlete si povodňové logo a pomozte obětem

Společnost B3net, s.r.o., která server Nabit.cz provozuje, zorganizovala v rychlosti veřejnou protipovodňovou sbírku. Lidé mohou nyní přispět zakoupením si "povodňového" loga v hodnotě 50, 100 a 200 Kč na mobilní telefon. Celá cena loga bude poukázána na povodňový účet Člověk v tísni SOS Povodně.

B3net, s.r.o. si je vědom závažnosti povodní, které v dnešních dnech postihují naši milovanou Prahu a další části republiky. Místo pasivního přihlížení "zkáze" se B3net rozhodl pomoci. Na Nabit.cz vytvořil sekci “Povodně 2002”, kterou naleznete na adrese http://www.nabit.cz/ a dostanete se na ní z úvodní stránky. Zde má každý (platí pro telefony NOKIA) možnost nechat si za 50, 100 nebo 200 Kč zaslat "povodňové" logo na mobilní telefon a uložit si jej na displeji telefonu. V podstatě se jedná o digitální pamětní stužku této apokalypsy.

B3net se tímto zavazuje, že vybrané peníze budou převedeny na účet SOS Povodně, spravovaném obecně prospěšnou společnosti Člověkem v tísni - společnosti při ČT, a to v plné výši. B3net si z částky nebude v žádném případě účtovat ani poplatky za odeslání SMS zprávy, transakci, techniku apod., uvedené náklady hradí z vlastní režie. O aktivitách organizace Člověk v tísni týkajících se povodní se můžete dočíst na www.clovekvtisni.cz .

Tímto apelujeme na všechna média, aby tuto akci podpořili komunikací existence adresy www.nabit.cz a sekce "Povodně 2002". Internetovým serverům můžeme rovněž poskytnout banner podporující tuto akci. Ten si můžete rovněž vyžádat na níže uvedeném emailu.

Diskuze (6) Další článek: Chtěli byste mít na GSMwebu diskusi?

Témata článku: Logo, Log


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31