Pošlete velikonoční přání na poslední chvíli

Jestli jste zapomněli poslat klasickou velikonoční pohlednici, máme pro vás jednoduché řešení. Stačí, aby vaši známí vlastnili mobilní telefon s podporou MMS, a přání jim dojde za pár sekund.

Odesílatel velikonočního MMS přání přitom nemusí telefon s podporou MMS vůbec vlastnit, stačí, když navštíví internetový či wapový portál svého operátora nebo objednávku vytvoří pomocí SMS. Jestliže příjemce také nevlastní telefon s podporou multimediálních zpráv, tak si přání bude moci vyzvednout na webu či wapu svého operátora.

Pokud jste u O2, jedno velikonoční přání vás vyjde na 24,90 Kč. Objednávky probíhají prostřednictvím portálu O2 Active nebo textové zprávy, jenž obsahuje číslo vybraného obrázku a která se pak odešle na telefonní číslo 999888. Uvažujete-li, že přání budete odesílat více lidem, můžete využít výhodné MMS předplatné na 14 dní a za libovolné množství odeslaných MMS zpráv zaplatíte necelou stokorunu. Více informací o MMS předplatném najdete v této podrobné zprávě.

U T-Mobilu lze velikonoční pozdrav odeslat ze stránek t-zones, kde rovněž najdete speciální sekci pro tento účel. Za jedno přání zaplatíte částku 25 Kč. Při provádění objednávky přes textovou zprávu musíte do těla zprávy napsat číslo velikonočního pozdravu a odeslat ji na číslo 5005.

Na portálu Vodafone Live!, taktéž najdete sekci velikonočních pozdravů. Operátor si jeden takový cení na 30 Kč a objednat jej samozřejmě lze také přes SMS zprávu, kde uvedete číslo vybraného obrázku a odešlete ji na speciální číslo 4444.

Abyste mohli poslat přání od daného operátora, musíte vlastnit jeho telefonní číslo. Každý mobilní operátor umožňuje odeslání přání do všech sítí, takže nemusíte mít strach, že pozdrav dotyčnému nedojde. Poplatek za stažená data je zahrnut již v ceně služby. Přesný postup u objednávek najdete na portálech jednotlivých operátorů.

Váš názor Další článek: Samsung D880 DuoS: dvě SIM ve značkovém balení

Témata článku: Operátoři, O2, Vodafone, T-Mobile, Speciální číslo


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41