Pošlete velikonoční přání na poslední chvíli

Jestli jste zapomněli poslat klasickou velikonoční pohlednici, máme pro vás jednoduché řešení. Stačí, aby vaši známí vlastnili mobilní telefon s podporou MMS, a přání jim dojde za pár sekund.

Odesílatel velikonočního MMS přání přitom nemusí telefon s podporou MMS vůbec vlastnit, stačí, když navštíví internetový či wapový portál svého operátora nebo objednávku vytvoří pomocí SMS. Jestliže příjemce také nevlastní telefon s podporou multimediálních zpráv, tak si přání bude moci vyzvednout na webu či wapu svého operátora.

Pokud jste u O2, jedno velikonoční přání vás vyjde na 24,90 Kč. Objednávky probíhají prostřednictvím portálu O2 Active nebo textové zprávy, jenž obsahuje číslo vybraného obrázku a která se pak odešle na telefonní číslo 999888. Uvažujete-li, že přání budete odesílat více lidem, můžete využít výhodné MMS předplatné na 14 dní a za libovolné množství odeslaných MMS zpráv zaplatíte necelou stokorunu. Více informací o MMS předplatném najdete v této podrobné zprávě.

U T-Mobilu lze velikonoční pozdrav odeslat ze stránek t-zones, kde rovněž najdete speciální sekci pro tento účel. Za jedno přání zaplatíte částku 25 Kč. Při provádění objednávky přes textovou zprávu musíte do těla zprávy napsat číslo velikonočního pozdravu a odeslat ji na číslo 5005.

Na portálu Vodafone Live!, taktéž najdete sekci velikonočních pozdravů. Operátor si jeden takový cení na 30 Kč a objednat jej samozřejmě lze také přes SMS zprávu, kde uvedete číslo vybraného obrázku a odešlete ji na speciální číslo 4444.

Abyste mohli poslat přání od daného operátora, musíte vlastnit jeho telefonní číslo. Každý mobilní operátor umožňuje odeslání přání do všech sítí, takže nemusíte mít strach, že pozdrav dotyčnému nedojde. Poplatek za stažená data je zahrnut již v ceně služby. Přesný postup u objednávek najdete na portálech jednotlivých operátorů.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, O2, T-Mobile, Speciální číslo

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7