Pošlete velikonoční přání na poslední chvíli

Pošlete velikonoční přání na poslední chvíli

Jestli jste zapomněli poslat klasickou velikonoční pohlednici, máme pro vás jednoduché řešení. Stačí, aby vaši známí vlastnili mobilní telefon s podporou MMS, a přání jim dojde za pár sekund.

Odesílatel velikonočního MMS přání přitom nemusí telefon s podporou MMS vůbec vlastnit, stačí, když navštíví internetový či wapový portál svého operátora nebo objednávku vytvoří pomocí SMS. Jestliže příjemce také nevlastní telefon s podporou multimediálních zpráv, tak si přání bude moci vyzvednout na webu či wapu svého operátora.

Pokud jste u O2, jedno velikonoční přání vás vyjde na 24,90 Kč. Objednávky probíhají prostřednictvím portálu O2 Active nebo textové zprávy, jenž obsahuje číslo vybraného obrázku a která se pak odešle na telefonní číslo 999888. Uvažujete-li, že přání budete odesílat více lidem, můžete využít výhodné MMS předplatné na 14 dní a za libovolné množství odeslaných MMS zpráv zaplatíte necelou stokorunu. Více informací o MMS předplatném najdete v této podrobné zprávě.

U T-Mobilu lze velikonoční pozdrav odeslat ze stránek t-zones, kde rovněž najdete speciální sekci pro tento účel. Za jedno přání zaplatíte částku 25 Kč. Při provádění objednávky přes textovou zprávu musíte do těla zprávy napsat číslo velikonočního pozdravu a odeslat ji na číslo 5005.

Na portálu Vodafone Live!, taktéž najdete sekci velikonočních pozdravů. Operátor si jeden takový cení na 30 Kč a objednat jej samozřejmě lze také přes SMS zprávu, kde uvedete číslo vybraného obrázku a odešlete ji na speciální číslo 4444.

Abyste mohli poslat přání od daného operátora, musíte vlastnit jeho telefonní číslo. Každý mobilní operátor umožňuje odeslání přání do všech sítí, takže nemusíte mít strach, že pozdrav dotyčnému nedojde. Poplatek za stažená data je zahrnut již v ceně služby. Přesný postup u objednávek najdete na portálech jednotlivých operátorů.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, O2, T-Mobile

Určitě si přečtěte

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

17.  8.  2017 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení