Pošlete velikonoční přání na poslední chvíli

Jestli jste zapomněli poslat klasickou velikonoční pohlednici, máme pro vás jednoduché řešení. Stačí, aby vaši známí vlastnili mobilní telefon s podporou MMS, a přání jim dojde za pár sekund.

Odesílatel velikonočního MMS přání přitom nemusí telefon s podporou MMS vůbec vlastnit, stačí, když navštíví internetový či wapový portál svého operátora nebo objednávku vytvoří pomocí SMS. Jestliže příjemce také nevlastní telefon s podporou multimediálních zpráv, tak si přání bude moci vyzvednout na webu či wapu svého operátora.

Pokud jste u O2, jedno velikonoční přání vás vyjde na 24,90 Kč. Objednávky probíhají prostřednictvím portálu O2 Active nebo textové zprávy, jenž obsahuje číslo vybraného obrázku a která se pak odešle na telefonní číslo 999888. Uvažujete-li, že přání budete odesílat více lidem, můžete využít výhodné MMS předplatné na 14 dní a za libovolné množství odeslaných MMS zpráv zaplatíte necelou stokorunu. Více informací o MMS předplatném najdete v této podrobné zprávě.

U T-Mobilu lze velikonoční pozdrav odeslat ze stránek t-zones, kde rovněž najdete speciální sekci pro tento účel. Za jedno přání zaplatíte částku 25 Kč. Při provádění objednávky přes textovou zprávu musíte do těla zprávy napsat číslo velikonočního pozdravu a odeslat ji na číslo 5005.

Na portálu Vodafone Live!, taktéž najdete sekci velikonočních pozdravů. Operátor si jeden takový cení na 30 Kč a objednat jej samozřejmě lze také přes SMS zprávu, kde uvedete číslo vybraného obrázku a odešlete ji na speciální číslo 4444.

Abyste mohli poslat přání od daného operátora, musíte vlastnit jeho telefonní číslo. Každý mobilní operátor umožňuje odeslání přání do všech sítí, takže nemusíte mít strach, že pozdrav dotyčnému nedojde. Poplatek za stažená data je zahrnut již v ceně služby. Přesný postup u objednávek najdete na portálech jednotlivých operátorů.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, T-Mobile, O2, Speciální číslo

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5