Postaví Tesla továrnu v Česku? Přistanou lidé na Marsu? Nabídka bizarních sázek roste

Opustí příští rok mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček svůj post? Postaví do roku 2022 Tesla miliardáře Elona Muska továrnu v Česku, nebo na Slovensku? Vstoupí první člověk na Mars do roku 2035? Vyhraje Donald Trump i druhé prezidentské volby za čtyři roky?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Tesla Factory v kalifornském Fremontu. Bude podobná jednou stát i v Česku? (obr.: Erich Stolz)

Sázkové kanceláře v Česku už dávno nenabízejí jen možnost vyhrát při tipování sportovních výsledků. A nabídka politických, společenských a ekonomických sázek typu vítěz voleb a soutěží jako StarDance či SuperStar stoupá.

U tuzemské sázkové dvojky je možné zkusit štěstí i na ekonomická témata - třeba na to, zda společnost Tesla Motors postaví svoji další továrnu v Česku (2,5:1), v Polsku (15:1), nebo na Slovensku (18:1). Tip na další z kroků vizionáře Elona Muska nepřichází jen tak z čistého nebe. Jako spekulaci to zveřejnil blog Space Invader už v listopadu a faktem je, že Ministerstvo průmyslu a obchodu Elona Muska s nabídkou skutečně oslovilo.

„Zejména domácí politická scéna je nepřebernou studnicí sázkařské inspirace,“ říká hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák. Například na to, že příštím premiérem bude lídr ANO Andrej Babiš, vypsala firma kurz 1,3:1. Přeloženo: Babišovy šance jsou extrémně vysoké.

Celkem přijatelný kurz se týká i Ovčáčka. „Po posledním hradním kotrmelci si nemůže být nikdo ničím jist a na jeho konec e funkci si tak zájemci mohou vsadit v kursu 5:1,“ podotkl Hanák.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Tesla Model S v testu magazínu AutoRevue.cz.
  • Celý článek najdete na E15.cz.
  • Úvodní obr.: Elon Musk, CC BY-NC-ND 2.0: NVIDIA Corporation via Flickr
Diskuze (5) Další článek: Samsung na CES 2017 zřejmě ukáže i dva nové tablety s Windows 10

Témata článku: Spekulace, Baterie, Elektromobil, Tesla, Andrej Babiš, Elon Musk, Gigafactory, Tesla model, Celý článek, Scéna, Corporation, Donald, Nabídka, Elona Musk, Fremont, První člověk, Čisté nebe, Flickr, Mars, Kurs


Určitě si přečtěte