Postřeh: jak Eurotel mění názor

Eurotel svoji vánoční akci, při které mezi všechny nové uživatele rozdělí až padesát milionů korun (reálně spíš méně) uvedl slovy svého marketingového ředitele:

„Naše Vánoční hra je podpořena výzkumem trhu, podle kterého více než 80 procent lidí preferuje jistou výhru pro každého před loterií s malou pravděpodobností výhry, jakou nabízí konkurence.“

Jak ale vysvětlit následující silvestrovskou soutěž Eurotelu?

Druhá nadílka a hned na silvestra! Každý uživatel sítě Eurotel GSM má možnost stát se jedním z deseti výherců, kteří poslední den v roce získají po milionu korun.

Jde o změnu názoru, ovlivnění jiným průzkumem, nebo se ukázalo, že zvolená strategie nebyla správná? Jde snad o snahu zavděčit se zbylým dvaceti procentům uživatelů? Nebo se zjistilo, že T-Mobile svými Melouny nechutně vydělává?

Diskuze (28) | T-Mobile snížil cenu melounové textovky se zpětnou platností!

Témata článku: EU, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan