Potvrzeno: volání u Eurotelu po 3. minutě zdarma prodlouženo

Minulý týden jsme získali neověřenou informaci, že Eurotel plánuje prodloužit akci volání po třetí minutě zdarma až do konce května. K příležitosti dnešního představení nových Go tarifů dal operátor dárek i paušálním zákazníkům a oficiálně potvrdil, že mohou do vlastní sítě volat po třetí minutě zadarmo ještě další dva měsíce. Původně se jednalo o vánoční akci, která měla skončit posledním prosincovým dnem, následně byla prodloužena až do konce března a nyní až do konce května.

Do odvolání, tedy na dobu neurčitou, se také prodlužuje nabídka garance nejnižších cen mobilních telefonů. Pokud si u Eurotelu koupíte telefon a do čtrnácti dnů po zakoupení zjistíte, že byste jej mohli v některém českém obchodě koupit levněji, Eurotel vám rozdíl vrátí. Peníze nebude vracet v hotovosti, ale ve formě slevy na poskytované služby. Navíc přidá ještě 10 % z rozdílu cen navíc. Nabídka platí pro všechny nové i stávající zákazníky paušálních i předplacených služeb. Nižší cenu je samozřejmě nutné operátorovi prokazatelně doložit. Paušálním zákazníkům se sleva promítne v následujícím vyúčtování služeb, majitelé předplacenek se mohou těšit na postupné navýšení kreditu.

Témata článku: Zdarma, EU, Volání, Euro, Min

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan


komerční sdělení

Komerční sdělení