Potvrzeno: volání u Eurotelu po 3. minutě zdarma prodlouženo

Minulý týden jsme získali neověřenou informaci, že Eurotel plánuje prodloužit akci volání po třetí minutě zdarma až do konce května. K příležitosti dnešního představení nových Go tarifů dal operátor dárek i paušálním zákazníkům a oficiálně potvrdil, že mohou do vlastní sítě volat po třetí minutě zadarmo ještě další dva měsíce. Původně se jednalo o vánoční akci, která měla skončit posledním prosincovým dnem, následně byla prodloužena až do konce března a nyní až do konce května.

Do odvolání, tedy na dobu neurčitou, se také prodlužuje nabídka garance nejnižších cen mobilních telefonů. Pokud si u Eurotelu koupíte telefon a do čtrnácti dnů po zakoupení zjistíte, že byste jej mohli v některém českém obchodě koupit levněji, Eurotel vám rozdíl vrátí. Peníze nebude vracet v hotovosti, ale ve formě slevy na poskytované služby. Navíc přidá ještě 10 % z rozdílu cen navíc. Nabídka platí pro všechny nové i stávající zákazníky paušálních i předplacených služeb. Nižší cenu je samozřejmě nutné operátorovi prokazatelně doložit. Paušálním zákazníkům se sleva promítne v následujícím vyúčtování služeb, majitelé předplacenek se mohou těšit na postupné navýšení kreditu.

Témata článku: EU, Zdarma, Volání, Euro, Min, Pot

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44