Používáte Twist Nej nonstop? T-Mobile vám balíček zdražil

O nové službě operátora T-Mobile „Nej nonstop“ jsme přinesli informace již minulý měsíc. Z pohledu paušálních zákazníků se skutečně jedná o novinku. Jen připomínám, že s tímto balíčkem mohou za měsíční poplatek 178,50 Kč neomezeně volat a SMSkovat na jedno číslo ve vlastní síti. Uživatelé předplacených karet Twist však již tuto službu mohou znát z dřívějška. Původně rovněž mohli neomezeně volat (bez SMS) zdarma na jedno číslo v síti T-Mobile za týdenní poplatek 29 Kč. O nové podobě Twist Nej nonstop informuje zákazníky operátor prostřednictvím textové zprávy, o rušení původní podoby balíčku se ovšem nezmiňuje.

Od 5. září tak pro ně nastala spíše nepříjemná změna. V rámci balíčku jsou sice nyní zahrnuty také neomezené SMSky, ale jeho cena poskočila na 49 Kč za týden. Všem zákazníkům, kteří mají službu aktivovanou se nyní její podmínky automaticky změní, při obnovení balíčku jim bude bez jejich souhlasu z kreditu odečteno o 20 Kč více. Pokud je kvůli tomu nyní pro vás služba nezajímavá, můžete si ji deaktivovat zasláním SMS ve tvaru pro TNEJ D na číslo 4603. Původní balíček vám zůstane aktivní do konce doby jeho trvání.

Tip: Na toto téma probíhá diskuze na našem fóru.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Původní balíček, Balíček, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34