Poznávali jste fotky, Samsung GALAXY S4 vyhrávají...

Poznávali jste fotky, Samsung GALAXY S4 vyhrávají...

V uplynulých dvou týdnech jste se mohli zúčastnit velké soutěže MobilManie a společnosti Samsung CZ. Hráli jsme o dva zbrusu nové smartphony Samsung GALAXY S4. Vaším úkolem bylo rozpoznat co nejvíce soutěžních fotografií a přiřadit je správnému smartphonu, kterým byly pořízeny.

Klepněte pro větší obrázek

Soutěž byla tentokrát poměrně těžká. Naším záměrem bylo, aby si výherce cenu skutečně zasloužil. S řešením jste se asi skutečně potrápili. Ani jednomu ze soutěžících se totiž nepodařilo správně odhalit všech 40 soutěžních fotek. Na to ale pravidla myslela, a proto výhru získávají autoři platných odpovědí s prvním a druhým nejvyšším počtem správně uhodnutých fotografií.

Samsung GALAXY S4 vyhrávají soutěžící s nickem MESA a ruzovejstitch.

Klepněte pro větší obrázek

Vítězům gratulujeme, ohledně předání výhry se vám obratem ozveme na e-mail registrovaný u vašeho účtu. Pokud neobdržíme do 48 hodin odpověď a souhlas s převzetím výhry, přechází tato na dalšího soutěžícího v pořadí s nejvyšším počtem správně přiřazených fotografií. Všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast a držíme palce v některé z dalších soutěží na MobilManii.

Řešení:

  • nejvyšší počet správně uhodnutých fotografií byl 39
  • tip o počtu obdržených platných soutěžních formulářů nerozhodoval
  • po třetí nápovědě významně narostly počty správně odhalených fotografií
  • celkem bylo možné sestavit 1 200 kombinací odpovědí
  • jen jedna byla kompletně správná:
Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (16) Další článek: PODA: přidejte si na seznam virtuálních operátorů

Témata článku: Samsung, Soutěže, Galaxy, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4-A, Nejvyšší počet

Určitě si přečtěte