Pražská TV6 vysílá do mobilů

Radniční televizní kanál Prahy 6, který již delší dobu vysílá po internetu jako TV6, spustil nedávno také vysílání upravené pro mobilní telefony. V podstatě se jedná o videoarchív s nejzajímavějšími zpravodajskými pořady, které jsou ovšem zmenšeny pro rozlišení displejů v mobilních telefonech. V současnosti v něm najdete přibližně jednu reportáž každé dva dny.

Vysílání do mobilu najdete na adrese http://mobil.tv6.cz, kterou stačí zadat do internetového prohlížeče nebo přehrávače videí. TV6 vysílá ve formátu RealVideo ve třech kvalitách, které se liší datovou náročností. Provozovatel video upravuje pro příjem přes UMTS, EDGE a GPRS. Pro starší telefony, které nepodporují formát RealVideo, je připraven i rozšířenější 3GP stream.

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Mobil

Určitě si přečtěte

Mobily s logem Google: 10 let od prvního prototypu po Pixel 2

Mobily s logem Google: 10 let od prvního prototypu po Pixel 2

** První Android jsme zkoušeli před deseti lety v emulátoru. ** Tehdejší prototyp měl k dnešnímu smartphonu daleko. ** Přišla řada Nexus, pak Pixel a Google vždy udržel punc výjimečnosti.

Včera | Kůžel Filip, Kovaczicz Johanna | 3

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

** Tělo je prakticky stejné, až na skleněná záda ** Procesor je bestie, Apple předběhl konkurenci na řádný kus ** S designem si výrobce moc hlavu nelámal

22.  10.  2017 | Michlovský Jakub | 68