Přednášky o mobilech na Invexu

Přednášky o mobilech na Invexu

I když mobilní operátoři i výrobci mobilů Invex jíž několik let ignorují, i mobilním maniakům se výlet na brněnské výstaviště vyplatí. Jsme tu totiž my a naše přednášky na mobilní témata.

Pondělí: iPhone

První přednáška se koná v pondělí ve 13.00. Bude se týkat hitu posledních měsíců, telefonu Apple iPhone. Přednášet bude odborník na slovo vzatý, Martín Lér ze serveru iPhoneMania. O vyváženost přednášky se postará David Polesný, který vás seznámí s největšími konkurenty iPhonu.

Úterý: fotomobily

Pokud se dostanete na výstaviště již 10.30, můžete si vyslechnout přednášku Petra Březiny ze serveru Digiarena. Petr vám poví něco o trendech v oblasti fotomobilů, vysvětlí vám, který z nich fotí nejlépe a na který si naopak dát pozor.

Čtvrtek: internet v mobilu

Čtvrteční oběd můžete strávit pohodlně usazeni na přednášce Tomáše Doseděla. Bude mluvit o tom, kolik stojí internet v mobilu a jaké technologie jsou v současné době v Česku dostupné. Přednáška začíná ve 14.00.

Přijďte za námi

Kromě tří přednášek, na které jsme vás v předchozím textu upozornili, můžete navštívit řadu přednášek o audio technice nebo počítačích. Podrobný program včetně místa konání najdete v tomto článku.

Aby vám žádná přednáška neunikla, můžete si je naplánovat do Outlooku, potažmo do mobilu. Přesný návod jsme pro vás připtavili zde.

V programu jste si možná všimli, že na pondělí je naplánováno setkání čtenářů Mobilit a MobilManie. Pokud budete zrovna na Invexu, rozhodně přijďte 15.30 na pódium CPress Show. Kromě dalších čtenářů tam najdete kompletní redakci Mobilit a MobilManie.

Témata článku: Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • P-atr1k. 5. 10. 2008 10:15:45
    Chtěl bych se zeptat, kdy bude ten formulář na vyplnění do soutěže na...
  • Lukáš Středula 30. 9. 2008 18:16:24
    Dva roky zpátky tam byl stáneček Nokie a Motoroly a pak takový mišmaš LG,...
  • obluda zelená 30. 9. 2008 15:29:50
    Na Invexu jsem byl poprvé až minulý rok. Nevíte někdo, kdy tam byl...

komerční sdělení

Komerční sdělení