Předplacenky Eurotel Go se dají dobíjet přes pevnou linku

Spolu se zcela novými a od dnešního dne platícími tarify Eurotelu přišel operátor se zajímavou možností. Předplacenky Go se teď dají dobíjet prostřednictvím pevné linky. Jestliže máte pevnou linku zřízenou Českým Telecomem, stačí zvednout telefon, vytočit číslo a pomocí hlasového konverzantu dobít požadovanou částku u kteréhokoli Go čísla.

Nejprve je potřeba službu aktivovat. Zavoláte z pevné linky na číslo 800 123 456 a určíte si čtyřmístný PIN, pomocí kterého budete v budoucnu kredit dobíjet. Při každém dalším hovoru na bezplatné lince už budete zadávat jen tento kód a pak dobíjenou částku spolu s Go číslem. Měsíčně lze dobít jednomu či více telefonním číslům kredit v maximální hodnotě až 1500 Kč, minimálně pak 200 Kč.

Až do 31. května platí akce, při níž bude každý dobitý kredit navýšen zdarma ještě o 10 % dobíjené částky. Podrobnosti k dobíjení Go karet přes pevnou linku najdete na této stránce operátora.

Témata článku: Předplacené karty, EU, Eurotel Go, Euro

Určitě si přečtěte

Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

** Jako první přichází s letošní vánoční nabídkou T-Mobile ** Dárky má pro uživatele pevných i mobilních služeb ** Nejužitečnější je vybraný den v týdnu surfování zdarma

26.  10.  2017 | Láska Jan | 22

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44