Premiéra nového videoklipu Paris Hilton proběhne v mobilech

Paris Hilton zřejmě není třeba představovat. Tato kontroverzní celebrita se dala na zpívání a zanedlouho má uvést nový videoklip. Jako první jej mohou shlédnout zákazníci holandského Vodafonu, který nabídne videoklip ke stažení svým zákazníkům tři dny před premiérou na hudební televizní stanici MTV. Tedy příští pondělí.

Paris Hilton není zdaleka jediným ani posledním interpretem, který k propagaci svých nových děl využívají mobilních operátorů. Hudba v mobilech se bujaře rozmáhá a stejně tak můžeme očekávat, že bude přibývat podobných mobilních předpremiér. U nás se v poslední době v mobilech objevili Red Hot Chili Peppers (Eurotel) nebo Robbie Williams (T-Mobile).

Tip: zavzpomínejte si, jak "hacker" z mobilu Paris Hilton získal telefonní seznam a erotické obrázky 

Témata článku: Premiéra, Mobil, Premiér

Určitě si přečtěte

Herní Razer Phone je tady! Nabídne skvělý výkon a velkokapacitní baterii

Herní Razer Phone je tady! Nabídne skvělý výkon a velkokapacitní baterii

** Herní telefon od Razeru bere hardware pěkně od podlahy ** Pro hráče je připraveno osm jader, 8GB RAM a Dolby Atmos stereo ** Myslelo se i na baterii, která má obří kapacitu i systém rychlodobíjení

2.  11.  2017 | Chroust Martin | 16

Mobilní revoluce není jen iPhone. Také Android už je s námi 10 let

Mobilní revoluce není jen iPhone. Také Android už je s námi 10 let

** V příštích dnech oslavíme 10 let od veřejné premiéry Androidu. ** Spoluutvářel to, co dnes považujeme za moderní smartphone... ** ...ale inspiraci iPhonem v počátcích popře jen těžko.

28.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 10