Připomínáme: od včerejška funguje T-Mobile Sponzor

Od včerejšího mohou všichni zákazníci T-Mobilu využívat službu s výmluvným názvem Sponzor. Novinka funguje na jednoduchém principu: paušální či Twist zákazník si navolí až pět čísel předplacených karet Twist, jejichž hovory mu budou účtovány dle jeho tarifu. Sponzor také může zvolit, zda bude platit příchozí telefonát vždy, když mu bude sponzorované číslo volat, nebo pouze tehdy, kdy je kredit volajícího nižší než 10 Kč. Nastavení a změny služby jsou pro zákazníky zdarma. Novou službu jistě ocení zejména rodiče (jejich ratolesti už méně), prarodiče, ale mohla by se hodit i zaměstnancům a dalším skupinám.

Klepněte pro větší obrázek
Sponzora ocení hlavně rodiče, dítka už se nebudou moct vymlouvat na nedostatek kreditu

Zajímavá bude bezpochyby také pro zákazníky využívající zvýhodnění Nej Nonstop, ti si budou moci volat s vybraným číslem bezplatně, respektive za jeden paušál oběma směry. V tomto případě je totiž směrodatné za jakých podmínek by volal sponzor, a ten by volal zdarma. Služba je již plně funkční, aktivovat si ji můžete prostřednictvím SMS, hlasového automatu na 4603 či ve správě služeb Můj T-Mobile. Více informací o Sponzorovi najdete také na webových stránkách operátora. Dle informací na webu je služba dočasně nedostupná pro paušální zákazníky, kteří v minulosti své číslo přenesli, ale na odstranění problému se prý intenzivně pracuje.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34