Připomínáme: Vodafone prodlužuje SMS Grátis

Prostřednictvím SMS začal Vodafone informovat všechny své zajíčky o dalším osudu služby Student SMS Grátis. Ta je určena pro vášnivé pisatele, kterým je mezi 15 a 26 roky a v aktuálním školním roce studují. Dozvěděli se tak radostnou novinu, a sice že svou každodenní porci čítající až 600 SMS budou moci rozesílat pod lavicí i v dalším školním roce. Původně platila nabídka jen do konce srpna 2008, nyní tedy můžeme počítat s další nástavbou, což dokazuje text rozesílané zprávy:

Skvela zprava! Student SMS Gratis pokracuje i po prazdninach. Blizsi informace se dozvite 31.8.2008 na nasich strankach . Hezky den, Vodafone

Klepněte pro větší obrázek
Dobrá zpráva, prstíky vás budou od psaní SMS bolet i v novém školním roce...

Pokud chcete také SMSkovat pod lavicí a splňujete výše uvedené podmínky, tak stačí zavolat 800 777 777, navštívit prodejnu operátora a nebo v případě aktivace nové SIM navštívit eShop. Vlastně stačí být správně starý, respektive mladý, jelikož co se týče studia, tak se Vodafone spokojí s čestným prohlášením. Pak už stačí jen stáhnout příslušnou Java aplikaci v případě, že máte podporovaný model telefonu, lze ale využít i portál live!. Pak už můžete začít textovat, jen je třeba se nechat vystavit reklamě, více o fungování služby se dozvíte zde.

Tip: Na toto téma probíhá diskuze na našem fóru

Diskuze (21) Další článek: Jak na věc: Nokia N95 8GB v bílé

Témata článku: Operátoři, Vodafone, SMS, Voda

Určitě si přečtěte