Příští týden budeme mít Nokie 9500 Communicator a 6630 (oživeno)

Příští týden ve středu bychom měli od Nokie dostat na test finální verze dvou asi nejočekávanějších mobilních telefonů. Bude to komunikátor 9500 a chytrý telefon 6630. Hned se vrhneme na přípravu recenze a myslím, že nezůstane jen u jednoho článku. Zejména Nokia 9500 Communicator je natolik zajímavý produkt, že se mu budeme věnovat delší dobu.

Do prodeje se Nokia 9500 dostane v polovině listopadu. První série budou v české verzi bez paměťové karty (kartu MMC si ale můžete dokoupit), potom se objeví anglické modely s kartou a následně i stejně vybavěné české komunikátory. Cena se v internetových obchodech bude pohybovat kolem pětadvaceti tisíc korun a už dnes si můžete stáhnout český manuál.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 9500 Communicator

Chytrá Nokia 6630 se objeví v prodeji také v polovině listopadu. Nokia slibuje, že to je telefon, který umí všechno. Oproti nejlepším současným smartphonům řady Series 60 nabídne podporu 3G, EDGE třídy 10, GPRS třídy 10, má fotoaparát s rozlišením 1,3 Mpx a zdá se, že MP3 bude konečně možné poslouchat i stereofonně. Cenu odhadujeme těsně pod dvacet tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 6630


Oživeno 18.12: V diskusi se hodně čtenářů pozastavuje nad tím, proč Nokia bude v první fázi dodávat komunikátor bez paměťové karty. Důvod je logistický. Od objednávky k dodání telefonů uplyne určitá doba a protože české zastoupení Nokie chce, aby si největší zájemci mohli u nás 9500 koupit co nejdřív, sáhla už po zřejmě objednané konfiguraci. Komunikátory s paměťovou kartou 128 MB se ale objeví přibližně do dvou týdnů.

Nokia u nás bude prodávat dvě varianty modelů 9500 Communicator: anglickou a českou verzi. Obě budou mít paměťovou kartu, obě budou mít český (a slovenský) návod.

Diskuze (33) Další článek: Javové hry, které procvičí mozkové závity

Témata článku: Nokia, Nokia 6630, Nokia 9500, Chytrá nokia, Určitá doba, Týden, Příští týden


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14