Prodám: prodám T230 (Praha) (Praha) !!!

Proč tak zmatený nadpis bleskovky? Protože podobně zmateně vypadá náš nový bazar. Zdá se nám, že někteří inzerenti při zadávání vůbec nepřemýšlí. Nasází svoji nabídku do připravených kolonek, aniž by se řídili pokyny nebo si svůj inzerát následně prohlédli.

Snažíme se, aby byl bazar maximálně přehledný. Když člověk přijde do Bazaru mobilů, uvidí velkou tabulku, ve které jsou nejvýraznější titulky inzerátů. A právě tyto titulky vůbec přehledně nepůsobí a případní zájemci se v inzerátech budou jen těžko orientovat. Proto zadavatele inzerátů prosíme:

• nepište do titulku prodám, koupím nebo vyměním – tuto informaci jste již zadali zaškrtnutím příslušných boxů při zadávání inzerátu. Zda se jedná o prodej nebo koupi je vidět hned v prvním sloupci tabulky bazaru a po otevření inzerátu je to v titulku výrazně uvedeno.

• pište celý název telefonu, nic víc – největším lákadlem na vašem inzerátu je samotný telefon. Že jej prodáváte a že je nový, je napsáno na řádku inzerátu v tabulce, stejně tak město, odkud pocházíte. Cena je uvedena tučně a velmi výrazně, v titulku nemá její duplikát co dělat.

• žádné zkratky a název v prvním pádě – do bazaru přibývají stovky inzerátů denně a tak se ten váš na titulní straně dlouho neohřeje. Když má někdo zájem o konkrétní telefon, co udělá? Napíše jeho název do vyhledávacího pole. Buďte si jisti, že zadá celý název telefonu a v první pádě, váš inzerát s titulkem „Prodám levnou Nokii“ proto nenajde. Podobně to platí o zkratkách, včetně častého „SE“.

• do titulku město nepatří – mysleli jsme na to, že osobní předání věci je nejjistější, a proto při zadávání inzerátu vybíráte region a zapisujete město do připravených kolonek. Do kolonky můžete napsat třeba i „Praha, Brno“, pokud mezi městy často cestujete. Objeví se to hned v úvodní tabulce bazaru, takže tuto informaci nepiště do titulku. Při kliknutí na inzerát se město automaticky objeví rovnou v titulku inzerátu.

• nesnažte se inzerát zvýraznit hromadou vykřičníků – je to zbytečné. Pokud prodáváte draze, tak vám ani vykřičníky nepomohou. Takto nebo podobně zvýrazněné inzeráty budeme bez upozornění mazat.

Pole pro zadávání titulků jsme zkrátili z původních 50 znaků na 30. Vyjde to na Sony Ericsson K800i + 1 GB, nic delšího snad není potřeba psát. Jen doufáme, že se nedočkáme patvarů Prod.Nok.sup.stav-levne,Br.!!!.

Děkujeme, že nám pomůžete vytvořit nejpřehlednější bazar mobilů na českém internetu.

Diskuze (12) Další článek: Norové si potrpí na drahé a vybavené telefony

Témata článku: Sony Ericsson K800i, Praha


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15