Prodává Eurotel Nokii 7650 skutečně za deset tisíc?

1. Obrátilo se na mě několik známých s otázkou, jestli Eurotel skutečně prodává Nokii 7650 a Sony Ericsson T68i za deset tisíc, jak uvádí v televizní reklamě. Reklama je věnována Go, z výroku „Platí i pro tarifní zákazníky Eurotel“ se zdá být jasné, že ani předplacenkáři nejsou opomenuti.

2. V diskusích na MobilManii lze najít dotazy, jak to operátor myslí s následujícím tvrzením na svých webových stránkách věnovaných předplacené službě Go:

Jako speciální dárek vám pak nabízí špičkové MMS telefony Nokia 7650 nebo Sony Ericsson T68i jen za 9995 Kč! Pozor, ceny jsou včetně DPH!

Černý puntík

Eurotel v tomto případě nehraje úplně čistou hru. Deset tisíc za zmíněné telefony je totiž dotovaná cena, se kterou si musíte vybrat i tarifní program a ke které podle délky úvazku musíte připočíst aktivační poplatek 3 145 Kč nebo 3 880 Kč. Nokia 7650 se v předplacené sadě Go prodává za 15 495 Kč.

Dotovaná cena je výhodná i se započítáním aktivačního poplatku. Operátor by ji ale neměl míchat dohromady s reklamou na Go (zejména se zavádějícím tvrzením „Platí i pro tarifní zákazníky Eurotel") a uvádět ji bez dalších informací na webu věnovaném předplacené službě.

Diskuze (43) Další článek: Oskarzóna představuje LoveHunt neboli „Hon Za láskou“

Témata článku: Nokia, EU, Nokia 7650, Sony Ericsson T68i, Tisíc, Tis, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan